Wpis z mikrobloga

@prawa_reka_kubicy: o ile w przypadku iphonów można się kłócić że są lepsze od innych telefonów bo ios to w przypadku macbooków nie ma sensu, w tej cenie masz surface który i tak nie jest opłacalny bo taniej masz thinkpada który wyczerpuje temat, macbooki są dla ludzi który chcą mieć apple i wolą fizyczną wygodę lekkiego laptopa niż korzyści z korzystania z windowsa
bo taniej masz thinkpada który wyczerpuje temat,


@kufloweiklonazepam: wsparcie i serwis apple > wsparcie i serwis dell > wsparcie i serwis innych producentów > gówno> wsparcie i serwis asus > wsparcie i serwis lenovo

Wysyłałem kiedyś Lenovo do serwisu, złącze VGA wyświetla zielony obraz - serwis przez trzy tygodnie wymienił całą górę i wentylator procesora, złącze VGA nie działało dalej, ponowna reklamacja odrzucona ponieważ gwarancja minęła kiedy był w serwisie.

Serwis
@aarahon: Lenovo- same here!! Wysłałem na serwis laptopa który nie był w stanie przejść instalacji windy przez bluescreeny- wymienili RAM i nawet nie odpalili kompa, efekt?? po odebraniu kompa pierwsze co mnie przywitało to soczysty blue screen!
Serwis Lenovo to kpina, wg mnie...