Wpis z mikrobloga

upośledzona marlenka chce rozkręcić biznes z misiami z różyczek i w relacjach pisze, że można składać już zamówienia ale w sumie to jeszcze nie zrobiła ani jednego misia xDDDD ja #!$%@? ależ mnie skręca
#rafatus
  • 17
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Racja,to tylko maska,bo tak naprawde jestes pogubioną psiocha która chciala wykreować się na ulicznego rapera ale mitomania i słabe geny postawiły cie na takim poziomie ze nigdzie sie nie nadajesz
  • Odpowiedz
@sad_budluck: Nigdzie się nie nadaje, a żyje, nie musze się upokarzać na internecie, żeby mieć za co żyć, więc jednak się mylisz, to nie jest tak, że ja do niczego się nie nadaje, to jest tak, że masz ograniczony tok myślenia... Ale na szczęście to nie mój problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Nie żyjesz zgodnie ze sobą,źle znosisz brak uwagi,wiesz że nie wykreujesz się juz na nikogo poważnego,została ci mitomania i wykop. I nie udawaj inteligenta bo wystarczy pare słów prawdy bys sie wściekl i wklejal zdjecie swojego flaka,duże cwelo rafalku,zajmij sie klientami
  • Odpowiedz
@sad_budluck: Jesteś w błędzie, kiedyś faktycznie te forum, a dokładnie ciemne zakamarki patotagow, były dla mnie czymś ważnym, dziś to po prostu grupka kilkudziesięciu patusów, którzy dowartosciowują się na czyjeś krzywdzie. Nie wiem czy zauważyłeś, ale nawet tutaj już nie wchodzę mam tiktok, Instagram w Marlenke i w jej produkcję miśków zainwestowałem, więc uwagę, która tak bardzo lubię będę miał. Żyjesz w świecie iluzji i zaprzeczeń. Nazywasz mnie mitomanem, wymyślasz jakiegoś
  • Odpowiedz
@Rafatus69: stosujesz widze „przenoszenie” typowy manewr u alkoholików,bo twoje kreowanie sie na mądrego albo na człowieka sukcesu to twoj świat iluzji,jednak samotność,łysina i źycie w niezgodzie nie pozwala ci w pełni uciec od prawdy,pogrązasz sie z każdym odnoszeniem sie do wypowiedzi o tobie,rownież żegnam
  • Odpowiedz
którzy dowartosciowują się na czyjeś krzywdzie


@Rafatus69: ty się bogaciłeś na krzywdzie marlenki, hugoliny, twojego ojca którego ZAPIŁEŚ i brata który się prawie wyhuśtał xD

Nie wiem czy zauważyłeś, ale nawet tutaj już nie wchodzę

Ta, a ten analny wysryw z twojego konta to sam się napisał xD wszyscy wiedzą, że tu siedzisz i masz bóle analne przez to, że każdy cie wyjaśnia

Nazywasz mnie mitomanem

I słusznie to robi, panie
  • Odpowiedz