Wpis z mikrobloga

Drugi tydzień rozgrywek za nami. Trzy drużyny kontynuują zwycięską passę. Dwóch debiutantów, @Synonimdobra @shinX i weteran @Everbro są niepokonani. Trzy zespoły na razie bez zwycięstwa. Mirabelka @dagack pomimo problemów kadrowych, do końca walczyła z jednym z liderów. Nasz anonimowy kolega i jego Warsaw Warpigs w tej kolejce aktywnie rotował składem i jego starcie z @ticos było bardzo wyrównane, ale koniec końców Ticosy zakończyły mecz na swoja korzyść. Zachęcam wszystkich do wymian i transferów, niech nasza mirkowa liga żyje i ma się świetnie.
#nflmirko #nfl
TinkerbellKapitanHak - Drugi tydzień rozgrywek za nami. Trzy drużyny kontynuują zwyci...

źródło: comment_1632308481VeLHaZY55SH1ZSeNGhYoec.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tinkerbell_Kapitan_Hak: Co ciekawe w moim pojedynku z Bieszczady Bobcats, Przemek miał minimalną przewagę na każdej core pozycji. Niemniej jak mawia stare futbolowe porzekadło - mecze wygrywa się kickerem i obroną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Carlson i Bucs mi dali 34 punkty i to koniec końców zaważyło o mojej wygranej.

W matchupie z @dagack pewnie będę w tył vs Murray i vs Hill, ale jak reszta
  • Odpowiedz
Ja liczę na to, że Lockett "wypstrykał się" i zacznie punktować bardzo nierównomiernie. Miałem go w zeszłym sezonie i genialne spotkania przeplatał z bardzo słabymi. @Pvtr7k dobrze trafił z terminarzem, ale mam nadzieję, że w tym tygodniu Vikings odpalą i przynajmniej obrona spisze się na medal :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tinkerbell_Kapitan_Hak: No ja miałem mega ciepło wczoraj rano jak wstałem i zobaczyłem że Aron Jones mało jeszcze nie ugrał przeciwnikowi meczu po tym jak szedłem spać z 45 punktowa przewagą a rywal miał tylko Jonesa do gry... Problem mam tylko z tym że próbuje trejdowac ale wiekszosc ofert kończy się rejectem i zerowym kontaktem z drugiej strony żeby przekazać że "zawodnik X nie do wzięcia za żadne skarby" albo chociaż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tinkerbell_Kapitan_Hak: Ja nie mówię że nie są i jak najbardziej to rozumiem ale fajnie jak ktoś odpisze i powie że nie ma mowy bo xyz. Teraz próbowałem wmasować Kittle'a od kolegi @Jrv20 i fajnie odpisał że nie bo XYZ i spoko, a niektórzy odrzucają trade bez słowa albo w ogóle nie odpisują ani na Mirko ani na wiadomości wysyłane przez stronę fantasy co chcą w zamian za X
  • Odpowiedz