Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdy zostałem po raz 40 olany przez dziewczynę całkowicie się załamałem, wiedziałem ze jestem brzydki ale nie ze aż zacząłem się izolować od ludzi, siedziałem sam w pokoju, rzuciłem prace, cały mój majątek wydałem na alkohol i papierosy taki żywot mialem przez 2,5 lata mysle ze dotknąłem już dna wtedy uznałem ze znajdę prace i coś ze sobą zrobię. Wyglądałem bardzo brzydko twarz itp przez alkohol około 0.7 dziennie. Poszedłem do pracy znalazłem praca okozalo ze jestem tam piękna dziewczyna w pierwszym dniu patrzyła na mnie po jakimś czasie uznałem ze zagadam, rozmawiałem z nią widać ze mądra dziewczyna chciała iść do mojej piwnicy widziała moja norę pełno flaszek i śmierdziało papierosami mocno, ale nie była szczególnie zaskoczona pewnie po moim wyglądzie się domyśliła. Pogadaliśmy sobie. Po roku znajomości została moja dziewczyna teraz mam 28 lat i jestem po raz szczęśliwy a mordę mam 1/10 widzicie przegrywy można czasami #przegryw #depresja #alkoholizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6149f543fc6ad0000a56e55d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
Rigidingdongsong: Póki ludzie musieli pisać brednie na papierze, to chociaż cokolwiek ich powstrzymywało, bo musieli pójść do sklepu, wydać pieniądze na zaszyt i nikt i tak tego nie czytał. Teraz gdy jest internet, każdy głąb grafoman pisze każdego dnia tony bredni, a reszta ludzkości musi to znosić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: LeVentLeCri