Wpis z mikrobloga

@widmo82: Bollinger standardowy, RSI 9, MACD standardowe, stochastyczny standardowy (5,3,3), momentum (18) i donchain (20), ale w zasadzie żaden ze wskaźników nie bierze istotnego udziału w procesie decyzyjnym. Decyzja zapada na podstawie otoczenia i poziomów, właściwie patrzę na każdy interwał, najdłużej h1 i h4. Jeśli chodzi o portfel inwestycyjny, nawet nie włączam żadnego indykatora.
@widmo82: Nie jest to może at w najczęstszym rozumieniu, ale patrzę na trend - raczej tylko tygodniowy interwał, jeśli chodzi o długi termin. Jeszcze jak mnie ponosi to zerkam na wskaźnik Sharpe'a. Nie wiem jak to się nazywa, ale jeśli mam dylemat to jeszcze patrzę na trend poprzez wpisanie w TradingView "ticker1/ticker2". Korelację też można na upartego podciągnąć do at. W sumie trendy we wskaźnikach fundamentalnych to też at( ͡°
Na jakich wskaźnikach wspieracie się w AT? EMA SMA SSMA i w jakim interwale 21? 50? 55?


@widmo82: To akurat bez znaczenia, wymyśl sobie dowolny i tak nie zadziała. Jak sobie odpowiednio przyzoomujesz wykres to jakoś się pokryje z lewą stroną wykresu.