Wpis z mikrobloga

Nie no nie dam już rady oglądać tych filmików od stop cham.

- Ktoś włącza się z parkingu równoległego do ruchu i nie widzi Cię w martwym polu? Przyspiesz! Teraz zamiast zero rozwalonych samochodów są dwa.
- Ktoś zaczyna wjeżdżać na pas którym jedziesz 20 metrów przed Tobą? Nie hamuj! Bo po co, skoro można trąbić i rozwalić samochody w imie zasad.
- Zaczynasz wjeżdżać na rondo, a ktoś robi dokładnie to samo na następnym wjeździe? Przyspiesz! W końcu po co zdjąć nogę z gazu, żebyście wszyscy mogli płynnie i bez zatrzymywania przejechać? Aha, poamiętaj o klaksonie i wyzywaniu od ku*ew!
- Jedziesz miastem na "pięćdziesiątce"? Przyspiesz przynajmniej do 80km/h! Wtedy na pewno nic CIę nie zaskoczy w ruchu miejskim!

I pamiętaj - klakson, klakson i jeszcze raz: klakson.

Mam wrażenie, że wiele z tych filmików po prostu jest prowokowana przez nagrywających. Ktoś ze spokojnym usposobieniem po prostu w tych sytuacjach "odpuszcza" dla bezpieczeń”stwa swojego i innych.

#stopcham
  • 126
  • Odpowiedz
@Flamaster1231: Nie rozumiem twojego stwierdzenia, że tacy kierowcy stanowią większość. Oglądam regularnie Stop Cham i owszem, w każdym odcinku zdarza się mi zobaczyć kilku takich dzbanów, jednak zdecydowanie nie stanowią oni większości.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że wiele z tych filmików po prostu jest prowokowana przez nagrywających


@murdoc: dokładnie. Gdyby nie klakson i chamstwo, 3/4 sytuacji by nie wystąpiło. Na kilkaset tysięcy km za mną, klaksonu użyłem może 3 razy. W większości sytuacji gdy stałem i ktoś na mnie cofał :)
  • Odpowiedz