Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę. Naprawdę fajnie by było, gdyby wykop odgapil trochę ze strimsa ['] i wprowadzil do wykopaliska kilka takich niezależnych grup tematycznych.

Np byłyby calkiem osobno zakładki: polityka, wydarzenia (czyli ten codzienny spam onet/interia/gazeta.pl na temat wypadków, oszukanych przez urzędników, pobitych przez policję itd), nauka, humor. W ramach tych grup mogłyby już funkcjonować normalnie tagi i nie byłoby bałaganu.

Wtedy np jakieś ciekawe znalezisko o zwyczajach godowych żuka gnojarza nie musiałoby walczyć o główną ze spektakularnie prawie-ubraną panią, która prawie-gra na gitarze w programie sniadaniowym.

Teraz to jest trochę tak, że ten biedny żuk, choćby nauczył się zonglowac galopujac na kucyku, to z polnagą panią szans nie ma.

Wówczas szanse byłyby bardziej wyrównane i na główną wpadałyby znaleziska ze wszystkich grup i byłoby ciekawiej. No i użytkownik miałby dużo łatwiejszy dostęp do interesujących go treści. Same tagi w obliczu rozrostu serwisu moim zdaniem po prostu przestają spełniać swoją rolę.

Ps wiem, pewnie #slowpoke.

#wykop #przemyslenia #obserwacje #poziomwykopu #maciejzrob
  • 19
ydarzenia (czyli ten codzienny spam onet/interia/gazeta.pl na temat wypadków, oszukanych przez urzędników, pobitych przez policję itd)


@layla__: o jestem za, pierwsze co to trzeba wydzielić obok wykopaliska dodatkowo 'wykopoid' gdzie będzie można dawać te wszystkie "szok!!!!' 'skadal!!!' 'oszukujo!!!!' ' jan kowalski (56l.) wypił piwo i kazał żonie założyć majtki na głowę!' :)
@layla__: prosze uprzejmie, mowie to glownie ze wzgledu na to ze srednio mnie interesuja tresci polityczne i pudelkowe, wolalbym zeby bylo wiecej znalezisk utrzymanych w klimacie hm, nie wiem, naukowymi? :P wtedy taka zakladka/grupa by ratowala zycie i oszczedzala nasz bezcenny jakze czas (: