Wpis z mikrobloga

  • 0
#informatyka #windows #pcmasterrace
Caly dzien nie mam internetu, to postanowilem zainstalowac stara gre z plytki o wymownej nazwie "Crashday", zeby odpalic po instalacji potrzeby byl reset PC. Tylko problem w tym ze zaraz po tym odpala sie niebieskie ekran z informacja "komputer nie zostal ponownie uruchomiony" z calym tym zestawem opcji wlacznie z przywroceniem ustawien do stanu poczatkowego. Co sie z tym stalo? Da sie to przywrocic bez utraty danych? Poki co klikalem "naprawe podczas uruchomienia" ale nic to nie daje. Punktu przywracania zadnego nie robilem.
Dajzel - #informatyka #windows #pcmasterrace
Caly dzien nie mam internetu, to postano...

źródło: comment_1632142768WUZose8iirjKS9RKwhePkQ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Farfetch_d Tak, na C sam system. Na D reszta. To musze pendrive z systemem podlaczyc. Robic to z tego menu, co na zdjeciu czy w biosie wystartowac przez pendriva?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Farfetch_d Dobra, juz wszystko wrocilo do normy, tak dlugo bo dopiero internet wrocil. Discorda, realteka i chrome instalowalem od nowa. Reszta wyglada na to ze jest. Dzieki
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@alsakian Wystartowalem pc przez pendriva z systemem i skasowalem caly C ze starym systemem, zainstalowalem od nowa. Nic nie mialem na C poza systemem wiec strat poza czasem nie mialem:P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dajzel: No właśnie lipa bo mam parę plików. Ale jutro przerzuce je na laptopa za pomocą kieszeni na dysk i od nowa postawie system.
  • Odpowiedz