Wpis z mikrobloga

Eh pany nie udało się kupić moto w tym roku po egzaminie i chyba mam obawy ze zapomne jak to jest zanim kupie sobie wlasna maszyne XD było poczekać ehh bede sobie pluć teraz w brode(,)
#motocykle
  • 19
  • Odpowiedz
Gorzej(mój główny scenariusz w głowie)gdy te 15 minut wystarczy na wywalenie sie przy kupnie motocykla ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Shinyz0: Dokładnie w taki sposób stałem się właścicielem Hondy Shadow 1100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shinyz0: przejechałem się i zawracałem przy za małej prędkości, generalnie jestem dość drobny, przeważyło mnie i się wyłożyłem, kilka małych rysek powstało, ale nic tam się nie wykłucaliśmy tylko powiedziałem że biorę i tyle zanim właściciel zdążył się odezwać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shinyz0: mialem gorzej bo egzamin mialem we wrzesniu, w listopadzie kupilem moto i to byla moja pierwsza i ostatnia przejazdzka w tamtym sezonie ;p
  • Odpowiedz
@Shinyz0: A dokończę historie bo jest ciekawa, właściciel się uśmiechnął i powiedział że no to teraz mam słabą kartę przetargową do negocjacji ;-) Ale okazał się spoko gościem cenę dogadaliśmy dobrą a jego żona dała nam sernika domowego na drogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz