Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że Vital nieoficjalnie mówi, że jest zainteresowany pracą w żeńskiej reprze, szybka ankieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#siatkowka

HEYNEN JAKO SELEKCJONER ŻEŃSKIEJ REPREZENTACJI POLSKI W SIATKÓWCE:

  • HIT - TO SIĘ MOŻE UDAĆ, PRZEWIETRZY SZATNIĘ 78.1% (50)
  • KIT - WYRZUCĄ GO PO PIERWSZEJ WTOPIE 21.9% (14)

Oddanych głosów: 64

  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kotenko: Ja nie wiem czy on nerwowo będzie w stanie wytrzymać serię głupich błędów jakie nam się niestety zdarzały w żeńskiej kadrze. Ale chciałbym to zobaczyć, bo to na pewno byłoby ciekawe. Nie wiadomo czy by coś z tej współpracy wyszło, ale jakby to ode mnie zależało to bym spróbował
  • Odpowiedz
@1_login_1: Wiesz, Vital w przeszłości nie prowadził żadnych potęg - ani klubowych, ani reprezentacyjnych (bo nie oszukujmy się, Belgia czy Niemcy to nie jest topka, to solidne średniaki). Z nimi potrafił osiągać bardzo dobre wyniki (jak na możliwości), dlatego wywindowało go to w górę i dostał szansę u nas. Widać więc, ze potrafi rzeźbić w gównie i raczej nie będzie mu straszne patrzenie na idiotyczne zagrania "gwiazdek", które w ostatnich miesiącach
  • Odpowiedz
@maxer1892: To trochę przesada, ale z brązowego medalu cała siatkarska Polska by była wręcz zachwycona (zakładając, że Vital by został trenerem) - taki scenariusz wcale nie jest abstrakcyjny, bo w moim poprzednim wpisie było już powiedziane, że Heynen wyciskał maksa ze średniaków, a takimi średniakami są nasze zapuszczone "złotka"
  • Odpowiedz