Wpis z mikrobloga

Ja to bym na przykład chciał żeby dla zwykłego nagłośnienia sprawy i zajęcia się taka osoba jaka jest Rafalala przed odpowiednie służby. Chłop ten swojego czasu po prostu jawnie wstawiał filmy do internetu z niepełnosprawnym chłopem, co się w nim zakochał, a miał podobno z ubezpieczenia/spadku/cokolwiek sporo kasy. Ten degenerat mówił do tego chorego chłopaka że potrzebuje kogoś kto zapewni wszystkie jego zachcianki nawet finansowe. Nikt z tego co pamiętam nie zajął się taka sprawa, a szkodliwość czegoś takiego jest pewnie 200x większą niż jakieś scamy.
#wardega
  • 3
@r3venge niby w jaki sposób jest to 200x bardziej szkodliwe od masowego wyciągania od nastolatków grubego siana? Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile zamówień idzie na te scammerskie produkty. No, ale dzięki nagłaśnianiu sytuacji może będzie tego syfu coraz mniej.
@grizze: a po drugie nie robi mi nic że ktoś się bogaci w skutek oszustwa, jeśli to nie moje pieniądze, nie powinno tak być ale nie dotyka mnie to. Natomiast dotyka mnie bezkarne krzywdzenie drugiego człowieka i wykorzystywanie jego choroby