Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
Zdjęcie ze Szczecina z dzisiaj. Nie mam pojęcia, jak zdrowa na umyśle osoba może popierać taki rynsztok; nie mówiąc już o braniu w czymś takim udziału.
W normalnym państwie tego rodzaju obrzydliwe spędy ( nie da się tego niestety inaczej określić ) byłyby po prostu delegalizowane. Ale wiadomo - żyjemy w liberalnej demokracji, która w pełni normalna niestety nie jest...
#polityka #polska #konfederacja #bekazlewactwa #bekazlgbt #bekazpodludzi
F.....r - Zdjęcie ze Szczecina z dzisiaj. Nie mam pojęcia, jak zdrowa na umyśle osoba...

źródło: comment_1632045892TZu0XFGRGpJSfz1PLSqjkr.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
pomyliłeś się


@Czepialski: No nie wiem, prawactwo ma długą historię mijania się z prawdą, tramwaj jak miał tak ma berlińskie malowanie.

Nie wiem czemu, ale wydarzenie "prawaki wrzucają zdjęcie z Berlina i mówią że Szczecin" wydaje sie bardziej prawdopodobne od "akurat jechal stary tramwaj w nietypowym malowaniu".
  • Odpowiedz
@FailureMaster:
Kto jest ze Szczecina ten wie, co to za radny Dariusz Matecki ;))
(Kto robi w farmach trolli też wie, co to za dobry zleceniodawca Dariusz Matecki ;)))

Kolega widzę konto z wczoraj, no chyba nie każe Wam taki katolik jak pan radny Matecki w niedzielę pracować????
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Połowa tramwajów w Szczecinie jeździ w takim malowaniu - szczególnie w miejscach gdzie tory są stare i nie puszczają tam nowych niskopodłogowych tylko stare sprowadzane z Niemiec.
  • Odpowiedz