Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
Zdjęcie ze Szczecina z dzisiaj. Nie mam pojęcia, jak zdrowa na umyśle osoba może popierać taki rynsztok; nie mówiąc już o braniu w czymś takim udziału.
W normalnym państwie tego rodzaju obrzydliwe spędy ( nie da się tego niestety inaczej określić ) byłyby po prostu delegalizowane. Ale wiadomo - żyjemy w liberalnej demokracji, która w pełni normalna niestety nie jest...
#polityka #polska #konfederacja #bekazlewactwa #bekazlgbt #bekazpodludzi
F.....r - Zdjęcie ze Szczecina z dzisiaj. Nie mam pojęcia, jak zdrowa na umyśle osoba...

źródło: comment_1632045892TZu0XFGRGpJSfz1PLSqjkr.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@FailureMaster: A co ma państwo do zakazywania stylówki?

Owszem, wg mnie też wygląda to głupio, ale nikt nikomu krzywdy nie robi. Spodnie dzwony i odrosty też są legalne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jest 2021 rok, link jest z 2016. Szczecin nadal nie odmalował swoich bimb, czy twardo je maluje na barwy oryginalne?


@Filipterka25: tak, nadal część tramwajów ma żółte barwy. Teraz wypadałoby żebyś odszczekał swoje słowa.
L3stko - > Jest 2021 rok, link jest z 2016. Szczecin nadal nie odmalował swoich bimb,...
  • Odpowiedz
@L3stko: Kolega może podać numery boczne tych tramwajów, co to są po berlińsku malowane?

Teraz wypadałoby żebyś odszczekał swoje słowa.


@L3stko: Przyjmijmy nawet hipotetycznie, że się pomyliłem - ponieważ nigdy żadna prawacka szczekajka nie odszczekała swoich kłamstw (najnowsze kłamstwo: "Tusk chce wpisać do konstytucji, że nie można wyjść z UE") to dlaczego ja miałbym cokolwiek odszczekiwać?

Mogę co najwyżej na was napluć
  • Odpowiedz