Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, jestem z żoną chrześcijaninem czy jest jakiś ksiądz który nam ochrzci dziecko w #podlasie ew #polska? Bo trafiamy obecnie na ścianę ze względu na brak ślubu po prostu wszystko się działo szybko. Chcemy też jeśli jest możliwość załatwić też ślub za jednym razem. Nie chodzimy do kościoła wioc nie mamy swojej parafi aka nie płacimy jednak chcemy wychować dziecko w wierze #chrzescijanstwo #katolicy #wiara ♯przegryw proszę o pomoc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61466e81942c94000b1dd38f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weekendowy kurs przedmalzenski online, do ogarniecia przez jedna osobę przez jeden dzień (dostalismy filmiki na yt i pytania do nich, tak trochę protokół z cwiczen na studiach). Tylko, ze to chyba 300zl kosztowało. Ale od razu poradnia małżeńska i z glowy.


@atelerix: nie było wam głupio z powodu takich idiotyzmów? xD
  • Odpowiedz
@HrabiaZet formalnosci to formalnosci i tyle.

Ja bylam zbulwersowana poziomem przekazywanych tresci medyczno-biologicznych - jestem biotechnologiem/biochemikiem i naprawde bylo duzo bzdur i wydaje mi sie, ze to jest duzy problem. Nie wiem czy "na zywo" bym wysiedziala. A tak to predkosc na yt 1.5x i tyle.
  • Odpowiedz
stu wszystko się działo szybko. Chcemy też jeśli jest możliwość załatwić też ślub za jednym razem. Nie chodzimy do kościoła wioc nie mamy swojej parafi aka nie płacimy jednak ch


@AnonimoweMirkoWyznania: ksieza maja odgorny Nakaz chrzczenia nowych chrzescijam(nie moga odmowic) ;) ze slubem bedzie papierologia(moze sie rozbic o biskupa) ale chrzest od reki, firma musi miec sponsorow ;)
  • Odpowiedz