Wpis z mikrobloga

  • 334
Update odnosnie kompletnie dzikiego kota ktorego oswajamy od ponad roku. Obecnie wskakuje na sofe i daje najwiekszego przytulasa jaki sie da. On jest wrecz glodny czulosci. Jak przychodzi do nas to olewa jedzenie i zaczyna sie lasic. Wybral mnie na mame, bo niebieskiego czesto ignoruje, mnie nie odstepuje na krok. Czesto siedzi obok drzwi i nas obserwuje, uczy sie ludzkiego zachowania. Powoli oswaja sie z halasem pralki, telewizora, mikrofali. Jednak panikuje jesli zamkniemy drzwi, wiec kupilismy drzwiczki dla kota. Kolejny krok to pokazanie mu ze zawsze ma bezpieczne wyjscie, ze nie jest zamkniety.
Nasza poprzednia kicie nauczylam siadac, dawac lapke, zdechl kot i dzwonic dzwoneczkiem by dostac smakolyk, wiec mysle ze dam rade z drzwiczkami dla kota :)
#pokazkota
elsaha - Update odnosnie kompletnie dzikiego kota ktorego oswajamy od ponad roku. Obe...

źródło: comment_1632025219KBIcj8YiJcpEXvsU6yPw0G.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@Nemayu: Długo Ci to zajęło. Zapewne musiałeś z pięć razy przeczytać i pół godziny pomyśleć by zrozumieć. Jednak Ci nie wyszło. Jeśli dla Ciebie miłość do zwierzęcia jest 'trwałym zatraceniem norm moralnych' to już lepiej zamilcz.
  • Odpowiedz
@spwasch: Mylisz miłość do zwierzęcia z nazywaniem go ludzkimi zwrotami i traktowaniem jak człowiek. Dla zwierzęcia jest to poniżające, dysocjacyjne. Zwierzę to zwierzę i kocha się je tak jak zwierzę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@spwasch:


Kot nikogo nie nazwie rodzicem, bo nie wiem czy wiesz - koty nie mówią.

Koty maja dosc skomplikowa mowe jesli chodzi o miauczenie.
  • Odpowiedz
@welin:

ja od zawsze byłam kocią matką, przecież to już nawet weszło we frazeologię


FB z wykopu ze screenshota był pełen takich wpisów jak twoje. Też zupełnie nie wiedziały o co ludziom chodzi. Dla nich macanie zwierząt po genitaliach i seks z nimi jest czymś zupełnie normalnym.

Ty jesteś krok od tego albo nawet już to robisz, ale wstydzisz się o tym pisać.

ja swojego przywiozłam ze wsi, bo mu matkę
Nemayu - @welin: 
ja od zawsze byłam kocią matką, przecież to już nawet weszło we fra...

źródło: comment_1632030485f6kQ8nHgaZFaPTZazJsfVW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Człowiek używający wobec zwierzęcia zwrotów używanych wobec rodziny ludzkiej jest degeneratem, bo trwale zatracił normy moralne i poczucie własnej godności.


@Nemayu: Co wyznacza normy moralne w tym kontekście? Religia, jakaś filozofia? Jaka konkretnie?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Nemayu: przyszedłeś, zesraleś się a teraz się spuszczasz nad definicjami. Tak na prawdę #!$%@? cię obchodzi kto jak kogo nazywa we własnym domu, oglądasz chińskie gówno bajki i #!$%@? coś o degeneratach #!$%@? iks de
  • Odpowiedz
@koleszka2000: Obchodzi mnie to, że tym się chwali na publicznym forum i nie odczuwa cienia skrępowania, pomimo że powinna.

Nazywanie zwierząt dziećmi to patologia i trzeba dawać temu sprzeciw zawsze i wszędzie.
  • Odpowiedz