Wpis z mikrobloga

  • 334
Update odnosnie kompletnie dzikiego kota ktorego oswajamy od ponad roku. Obecnie wskakuje na sofe i daje najwiekszego przytulasa jaki sie da. On jest wrecz glodny czulosci. Jak przychodzi do nas to olewa jedzenie i zaczyna sie lasic. Wybral mnie na mame, bo niebieskiego czesto ignoruje, mnie nie odstepuje na krok. Czesto siedzi obok drzwi i nas obserwuje, uczy sie ludzkiego zachowania. Powoli oswaja sie z halasem pralki, telewizora, mikrofali. Jednak panikuje jesli zamkniemy drzwi, wiec kupilismy drzwiczki dla kota. Kolejny krok to pokazanie mu ze zawsze ma bezpieczne wyjscie, ze nie jest zamkniety.
Nasza poprzednia kicie nauczylam siadac, dawac lapke, zdechl kot i dzwonic dzwoneczkiem by dostac smakolyk, wiec mysle ze dam rade z drzwiczkami dla kota :)
#pokazkota
elsaha - Update odnosnie kompletnie dzikiego kota ktorego oswajamy od ponad roku. Obe...

źródło: comment_1632025219KBIcj8YiJcpEXvsU6yPw0G.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@koleszka2000: Co ma sobie pomyśleć dziecko, które zostaje zrównane z psem?
Co ma sobie pomyśleć pies zrównany z dzieckiem?
Co ma sobie pomyśleć pies zrównany z człowiekiem?
Co ma sobie pomyśleć człowiek zrównujący psa z dzieckiem?
Co ma sobie pomyśleć człowiek czujący się rodzicem psa?

Nazywanie zwierząt dziećmi niesie daleko idące konsekwencje. Nie ma takie zachowanie ŻADNYCH pozytywów.
  • Odpowiedz
Wystarczy spojrzeć na ilość plusów.
Jesteśmy na tagu o pokazywaniu kotów, a wynik jest 1:1.
Ten wynik już powinien wam to pokazać
Gdyby zrobić ankietę wśród ogółu społeczeństwa to zauważylibyście jaką zdegenerowaną MNIEJSZOŚCIĄ jesteście.

Nauczcie się szanować i prawdziwie kochać zwierzęta to nie będziecie musieli ich uczłowieczać. (nie dehumanizujcie, ale w odniesieniu do zwierząt - w znaczeniu odbierać zwierzęcość)
  • Odpowiedz
@dac_oficjal:

Co wyznacza normy moralne w tym kontekście? Religia, jakaś filozofia? Jaka konkretnie?

Szacunek do człowieka i szacunek do zwierzęcia. Szacunek do istoty żywej takiej jaką ona jest. Nie odbieranie jej tożsamości. Nie obrażanie jej poprzez mówienie, że jest gorsze, więc będzie traktowane jak człowiek, aby to zamaskować. Tak samo czarnemu nie mówi się: "Dla mnie jesteś biały", "Będę traktował cię jak białego", "Co tam białasie?".

Z jakiej to filozofii? Domyślam
  • Odpowiedz
@welin: ja #!$%@? z laska sie rozstalem bo zaczela sie mianowac kocia mama i jej #!$%@?, zamiast ze mna to witala soe z kotem a ten #!$%@? pchlarz jak w nocy skakakl nam po glowach i #!$%@? lapalem i zamykalem w kiblu albo rzucalem w niego czymś to sie obrazala, ze jak moge #!$%@? debila obrazac jakby cokolwiek rozumial.
  • Odpowiedz
@hipokryzjawkutos: Zwierzę rozumie, ale na patologię trzeba reagować niezależnie od tego czy zwierzę rozumie czy nie. Człowiek powinien rozumieć i tyle wystarczy. Zdegenerowana kocia mama nie zrozumie.
  • Odpowiedz
Przypominam:

degenerat «człowiek, który trwale zatracił normy moralne i poczucie godności»


Skoro to zatraciliście to trudno wam będzie uwierzyć.

zatracić się — zatracać się

1. «przestać się w czymś orientować»


zatracenie

1. «utrata poczucia rzeczywistości wskutek intensywnego zainteresowania się kimś lub czymś»
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Nemayu: tylko w twojej ograniczonej głowie tak radykalnie to wygląda, myślę że nikt kto nazywa się kocią mamą nie jest nią w taki dosłowny i pokręcony sposób w jaki ci się wydaje. Nie uważasz, że trochę za bardzo się podpalasz ze swoimi opiniami i oceną rzeczywistości?
  • Odpowiedz
@koleszka2000: Skoro to nie jest radykalne to możecie przestać.
Nie ma to znaczenia, że uważa że robi. Liczą się fakty, a fakty są takie, że zrównuje człowieka z kotem, a to są zupełnie inne gatunki. Zrównywanie własnego potomstwa ze zwierzętami to obelga i tyle. Zarówno dla zwierzęcia i zarówno dla dziecka jest to obelga. Zwierzę ma swoje własne wyznaczone miejsce i własne określenia służące do jego opisu. Nie trzeba niczego do
  • Odpowiedz
@golon93: W takim razie daj mi spokój i przestań używać wulgaryzmów. Wulgaryzmami jedynie pokazujesz swoją degenerację. Nie macie nic na swoją obronę. Nie spodziewałem się od was niczego ponad obelgi. Nie zawiodłem się.
  • Odpowiedz