Wpis z mikrobloga

Czy kupując FIFĘ EDYCJĘ STANDARDOWĄ NA PC z tej promki: https://lowcygier.pl/preordery/tylko-dla-lowcow-gier-30-zl-rabatu-na-fifa-22-w-rtv-euro-agd-pre-order-na-pc-za-17999-zl-ps5-i-xsx-za-249-zl/?fbclid=IwAR3CA0dSaL0xHK6Ln-5olNzrvpXHMux2WRGm2tJSIVOLEg6ZJq6MySNwOVM
ORAZ
Kupując EA Play Pro na miesiąc (60 zł)
Będę mógł grać w FIFĘ już w środę 22.09 i będę miał pełny dostęp do FUTa czy tylko do singla?
#fut #eaaccess #fifa #pc
Pobierz
źródło: comment_1631994909zh5Pkh8GbgutYUevoYUiVj.jpg
  • 14
@Kokoszka99: Tak, będziesz mial pełny dostep do futa od 22.09 jesli kupisz EA Play Pro bez limitu czasowego, chociaz polecam Ci kupić za 3zł ea play z game passa do konca roku, wtedy masz 10h na fife 22
@Kokoszka99: będziesz miał pełny dostęp do fify, także UT po wykupie EA Play Pro. Nawet na miesiąc. Wszystko zadziała. Dostaniesz także dodatki za wersję Ultimate czyli paczka z OTW, fifa pointsy itp. Po miesiącu jak wygaśnie ci EA Play pro kupujesz fifę w normalnej wersji i kontynuujesz grę
@Kokoszka99: ja to zrozumiałem tak, że jak kupimy sobie to EA Play pro na miesiąc a potem anulujemy i kupimy klucz do normalnej edycji to będziemy mieć dwie wersje gry na koncie Ultimate(z EA Play Pro) i standardowa później jeżeli chcemy kontynuować grę to musimy kupic ultimate lub leciec na abonamencie, ale dzwoniłem na infolinie nawet podpytać jak to z tym jest to jedyne czego się dowiedziałem to to czym się