Wpis z mikrobloga

Jesli wroci na dobre i wyzebral pieniadze na lajcie pozegnalnym to jest zwykla pala


@GiorgijAntybobolak: niekoniecznie, bo ma pole manewru..
wystarczy, żeby przeznaczył część uzbieranej* kwoty np dla barneja2 na zęby oraz na rozpoczęcie istalacji jacuzzi w łazience belwederskiej, to pozostanie nieskrindżowanym hirołsem / każdemu zdarzają się potknięcia, ważne by się zreflektować...
*lub uzbierał nową
PS a jeszcze sprytniejszym ruchem byłoby robienie tego samego, o czym pisałem powyżej - ale przy
Pobierz Nizarlak_Horoszczanski - > Jesli wroci na dobre i wyzebral pieniadze na lajcie pozegn...
źródło: comment_1631992523kwGHwYAxJwpEJ6D7Le7Czh.jpg
Boli co niektórych że Olgierdano wrócił? Hahahaha i bardzo dobrze ma boleć!!!


@ryba9: napiszę Ci, że boli.
Stalem murem za nim. Ale widzę że dospuściłem się subordynacji. Smutne.
@lofix: ja właśnie nierozumiem dlaczego ludzie a zwłaszcza ci zwolennicy jego sa przeciwni żeby wrócił i znowu jechał po menelu. No zrobił ostatniego lajta w którym zebrał dużo sumę ale na pewno tego nie przewidział. Nie wytrzymał Olo jak zobaczył menel co wygaduje i nagrał material. Wcale mu się nie dziwię
ja właśnie nierozumiem dlaczego ludzie a zwłaszcza ci zwolennicy jego sa przeciwni żeby wrócił i znowu jechał po menelu.


@ryba9: wiesz, ja bym nie miał nic na przeciw. Jechał po Jaruli, i ten content bardzo mi się podobał.
Kibicowałem dla Ola.
Gdy napisał że schodzi ze sceny niepokonany - przyjąłem ze zrozumieniem. Szkoda mi było, że już nie zobaczę pojazdu po kunolisie.
Ale szanowałem w opór.
I teraz wychodzi, że zrobil