Wpis z mikrobloga

@kartelling: a mi się wydaje właśnie że nie są.. Miłosz mówił że coś tam zrobi i jak ludzie dalej będą go tak lubić za kilka tygodni to będzie dobrze. Maryśka sugerowała na stories że Miłosz lubi zmieniac partnerki. Także myślę że nagle zakocha się na zabój w którejś z nowych i oleje Wiktorię.
  • Odpowiedz
@Martynaa04: oby! wiecie co, nawet mi trochę przykro, że mam takie odczucie, bo niech se robią co chcą i spoko jak im pasuje, ale jak się na nich patrzę, to jakoś mi nieprzyjemnie. ta wiki, którą uważam za postać antypatyczną i nieszczerą jakoś tak staro wygląda na maksa. nie mam nic do starości, ale te upiększenia u 20 latki wyglądają strasznie. ta twarz jakaś taka jak maska, usta wykrzywione, sepleni przez
  • Odpowiedz
@matsumo: Takie piękne ciało Ci się nie podoba? XD> Sepleni bo ma ostrzyknięte usta za mocno a na dodatek jeszcze zapodany botox bo jakiś tam mięsień przy ustach miała niby za mocny. Z jednej strony w złe miejsce wstrzyknięty i dlatego ma usta wykrzywione. Na live mówiła miłoszowi, że jest ambasadorką tej marki co jej tak botox spaprała XD i cały czas sobie wargę rozmasowywała.Ona w ogóle cały czas coś masuje
crazy_frog - @matsumo: Takie piękne ciało Ci się nie podoba? XD> Sepleni bo ma ostrzy...

źródło: comment_1631996524kgqqUYCIzAVbtjFJNtkfL7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@terriblesnack: ooo widzisz, dobrze to wysledzilas! Ta dziewczyna zdecydowanie nie wygląda na Wiki. Noi dobrze bo jak dla mnie to oni wyglądają jak nastolatek z dziarska ciocia. Chociaż niewykluczone że to ktoś z HP bo jeszcze 2 brunetki mają wejść.
  • Odpowiedz