Wpis z mikrobloga

Grałem w swoim życiu w wiele gier, pierwszą było Return To Castle Wolfenstein 20 lat temu w wieku 6 lat, wcześniej jakieś Doomy u ojca w pracy; potem się nazbierało, od gówienek z Cybermychy, po klasyki jak GTA Vice City, poprzez CODy, NFSy, Assasyny, dosłownie wszystkie lepsze tytuły na PC, zawsze najbardziej ceniłem otwarte światy jak Wiesiek 3 czy Skyrim, ale nigdy, przenigdy nie ceniłem żadnej innej gry tak bardzo jak RDR2, to jest po prostu nadgra. #gry #pcmasterrace #rdr2
Karp_Molotow - Grałem w swoim życiu w wiele gier, pierwszą było Return To Castle Wolf...

źródło: comment_1631968132G2LQLI1ChT1SYLYezXN6eo.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • 2
@Ostry_Sens Ja w tej grze kładę w zasadzie nacisk na podróż, to że wszystko się może zdarzyć, immersje właśnie, możliwość pogadania z każdym. Ale jak wspomniałem, mogę Być nie obiektywny, bo bardzo lubię westerny.
  • Odpowiedz
być może jestem nieobiektywny, bo bardzo lubię westerny.


@Karp_Molotow: Nienawidzę westernów XD RDR2 to dla mnie arcydzieło, jedna z niewielu gier którą z czystym sumieniem oceniłbym na 10/10.
  • Odpowiedz
@Karp_Molotow: mi bardzo podała się postać Artura. Była dobrze napisana, bardzo dobrze zagna głosowo, jeszcze te drobne smaczki jak śpiewanie na koniu i inne. To jakim Artur był człowiekiem w grze było bardzo przyjemne i sprawiało, że z przyjemnością można było utożsamiać się z tą postacią która była dla mnie bardzo prawdziwa
  • Odpowiedz
@Karp_Molotow: Nie no ja też ją uwielbiam, ale by spoko było jakby w gameplayu jednak było więcej głębi niż tylko w sterowaniu. Bo w takim razie to jak dla mnie równie dobrze mogłaby być serialem. I to świetnym. Nie rozumiem, czemu te seriale są takie dupne wszystkie. W każdym tylko mielą ozorami i knują intrygi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karp_Molotow: @ChrisOne: mi się nie podobało to, że Artur nie protestował mimo, że wiedział, że wszystkie pomysły ich gangu są do d.... Gra piękna, ale fabuła kulawa i mnie osobiście strasznie frustrował brak jakiegokolwiek wpływu na fabułę czy w ogóle brak jakikichkolwiek wyborów. A już na końcu myślałam, że spadnę z krzesła ze śmiechu kiedy się okazało w epilogu, że ten ich hiper duper strzeżony łup do którego nie mogą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Karp_Molotow: czy mi się ta gra nie spodobała? xD w sensie fajnie się grało, chyba najlepsza gra pod względem technicznym jaka jest na rynku, dużo możliwości świat fajnie rozbudowany itp.

Ale nie powiem żebym usiedzial dłużej niż 2h godziny jak to było w przypadku innych gier, misje mimo że rozbudowane to dosyć powolne i 10 minut jazdy na 1 minutę akcji, fabuła myślę że też nie była super? Historia złapała za
  • Odpowiedz
@Karp_Molotow: przexhodze od prawie 3 lat, robiac sobie co jakis czas maratony. Najlepsza rzecz, jaka sie #!$%@?, to fakt, ze po skonczeniu gry... gra sie nie konczy. Mam juz ze 20h nabite po "zakonczeniu" i wciaz nie skonczylem skonczylem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Karp_Molotow yyy no widzę, że to #pcmasterrace ale Twój post mnie natchnął aby w końcu zagrać w to cudo no i...
Myślisz że jest sens w to grać na Xbox one?
Nowego PC pewnie nie kupię przez najbliższe parę lat a na obecnym mi nie pójdzie.
  • Odpowiedz
@Karp_Molotow: Dopiero zaczynam i jest w pytę. Po robocie na relaks jest zajebista. Pod ręką mam też wykałaczkę żeby wsunąć ją w "W", wtedy mam interaktywny film do posiłku xD Bałem się że będzie coś w rodzaju Cyberpunka, że kupiłem na premierę i po którymś z kolei wypłaszczeniu #!$%@?łem w #!$%@? tuż przed tym jak miałem po jakiegoś robota iść. RDR2 naprzeciw CP to fotorealistyczna symulacja pod każdym względem x)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Karp_Molotow: no do gameplayu też się można troszkę przyczepić, system broni jest skopany i lepsze bronie możesz kupić dopiero po tym jak odblokujesz je w fabule, więc to czyni sklepy z bronią trochę bez sensu i psuje immersję, do tego cała ekonomia w grze jest bez sensu, bo masz mega dużo kasy z którą nie ma co robić, a nie możesz jej np. dać gangowi żeby ukrucić idiotyczne misje. Mnie trochę
  • Odpowiedz
  • 0
@Krzysztof_Ibisz wpisz w Google canyourunit ściągnij plik i zobacz, nawet na minimalnych warto spróbować, bo warto XD ja nie znam się aż tak na konfiguracjach bo chętnie bym pomógł kolego, ogólnie potem można tak dostosować grę, że nawet na średnim sprzęcie będzie wyglądać lepiej niż wszystko co obecnie wychodzi, ten screen co masz to jest mój, też miałem wtedy 8GB, przejrzyj mój profil, mam trochę zdjęć z Rdr2, to nawet na 8GB
  • Odpowiedz