Wpis z mikrobloga

Jak wam się Mirki Deathloop podoba? Nie planowałem tego kupować, bo materiały przed premierą mnie nie zainteresowały, ale po pozytywnych recenzjach stwierdziłem że biorę. No i tak w sumie jakoś mnie nie porywa. Jestem w połowie drugiego cyklu i mam wrażenie, że do Preya się to nie umywa. Mam nadzieję, że po prostu rozkręca się bardzo wolno i dalej będzie lepiej.
#deathloop #ps5
  • 8
@sm_m: Gra ma bardzo wolny początek, połowa drugiego cyklu to praktycznie jeszcze samouczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już się rozkręci i zaczniesz kombinować z zależnościami w cyklach, nowymi umiejętnościami i broniami to wciąga z siłą trąby powietrznej, ja gram od premiery (akurat jestem na L4 dokładnie od tego dnia) i nie mogę się oderwać, ale przyznaje, że pierwsze godziny były średnie.

Skup się na unlockowaniu umiejętności
@sm_m: Na zawsze. Co do nasycania to moim zdaniem nie warto nasycać niczego słabszego niż fioletowy sprzęt i oczywiście skille oraz ich upgrady. Obowiązkowo nasyć sobie jakąś broń z tłumikiem albo gwoździarkę do cichego zabijania na odległość.

Ale nie ograniczaj się, bo dość szybko będziesz miał tyle residium, że będziesz mógł nasycać wszystko, aż za dużo będziesz miał tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hippomasaz: Jest ten taki długi karabin, którym zdejmuję wszystko z odległości i w sumie nie przeszkadza mi że mnie wykryją bo przynajmniej wszyscy w polu widzenia się pokazują i zanim ogarną co się dziej to ich powybijam (:
@sm_m: Rapier, dobra rzecz, najlepsza na duży dystans dopoki nie odblokukesz snajperki w specjalnym queście. Jest bardzo fajny wariant Rapiera z mocarnie przyspieszonym przeładowaniem, który robi z niego świetnego shotguna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rapier, dobra rzecz, najlepsza na duży dystans dopoki nie odblokukesz snajperki w specjalnym queście. Jest bardzo fajny wariant Rapiera z mocarnie przyspieszonym przeładowaniem, który robi z niego świetnego shotguna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hippomasaz: Do zwykłego rapiera możesz dać ulepszenie na prędkość przeładowania - wówczas prędkość rapiera z ulepszeniem i tego rapiera z wbudowanym szybszym przeładowaniem jest taka sama. Wiem bo mierzyłem po klatkach na materiałach wideo