Wpis z mikrobloga

@Pudzilla4545: Domyślam się, że jesteś młody chłop. Takiemu chłopu się wydaję, ze jest over dla jego mentalu, ale ja miałem tak, ze dopiero 22 level buchło mi w głowie i odrodziłem się jak feniks z popiołów. To mnie zgubiło swoją drogą i znowu zgasło, ale być może nie w takim stopniu, ale się jeszcze odrodzę trochę. Na pewno nie tak jak kiedyś. Zresztą już nie narzekam, aż tak bardzo bo
  • Odpowiedz
@Pudzilla4545: Nie mordo. Ciężko też niektórym zrozumieć, własnie mnie rodzynkowy świr wyzywya z powodu wieku xd. To jest przejściowy okres w moim życiu. Zwyczajnie nic nie robię na obecną chwilę. Od przyszłego tygodnia zaczynam robić. I powoli zaczyna znikać. Przecież wiecznie nie będziemy pisac na tam tagu. Zresztą jak tu zaczynałem To @JamnikWallenrod mój rówieśnik był katalizatorem, dlaczego w ogóle zacząłem tu pisać, bo jest moim rówieśnikiem i kumplem
  • Odpowiedz
@JonBonesBlachowicz: Obyś nie musiał tu siedzieć. Ja to trochę traktuje jak taką przystań do której każdy który zabłądził w życiu może przybyć(no może oprócz debili xD). A to czy zostanie na dłużej czy krócej to nieistotne. Ważne żeby po prostu było lepiej
  • Odpowiedz
@Pudzilla4545: W sumie racja. Przecież nie będę nie pisał, gdy np będę miał czas i ochotę, zeby tu popisać. Wiek, wiekiem. Póki moje wpisy są normalne, to jest to nieistotne. To, ze tu zbłądziłem. Dużo złych wyborów w przeszłości. Zawsze jest opcja magic, opcja redpill, opcja blackpill. Póki co pochodzimy po piekle i chui, już tym wiekiem.
  • Odpowiedz