Wpis z mikrobloga

Wczoraj obejrzałem sobie Redemption/Hummingbird/Koliberek. Film w mojej ocenie na 8.5 za sinusoidalnie płynącą akcję oddającą problemy schizofreniczne głównego bohatera. Statham jak to on: łamie ręce i nogi, czyli robi to czego się po nim oczekuje, ale zauważyłem też próbę, aczkolwiek odrobinę nieudolną, zagrania większego aktorstwa. Niestety nie był w stanie oddać całego potencjału jaki dawałą mu ta rola. Ale o czym bardziej chciałem - Agata Buzek. Do tej pory znana mi bardziej jak córka byłego premiera, mała baletnica i coś tam u Wajdy.... I nagle to: nie widziałem tak dobrze grającej polskiej aktorki od lat. Naturalna i taka jakbym to sobie wyobrażał gdybym był reżyserem. Ja nie wiem ale czy ta rola zastała dla niej specjalnie napisana? Agata zagrała bez dwóch zdań świetnie. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moja opinia - mirka nołnejma. I oczywiście nie jestem do końca obiektywny bo Londyn, którego ciekawe zakątki ciagle odkrywam jest w tym filmie pięknie pokazany, bo cześć zdjęć praktycznie kręcono u mnie posąsiedzku, bo Statham, który kontynuje drogę wymierajacych już aktorów twardzieli, bo polskie akcenty.. Ja polecam.

p.s. to raczej dramat niż kino akcji :]

#kinodomowe #ogladajzmikro #film
Pobierz Jofiel - Wczoraj obejrzałem sobie Redemption/Hummingbird/Koliberek. Film w mojej ocen...
źródło: comment_cYVSShYvLjeH9r5yHGPeEi0ehtiDXaBj.jpg