Wpis z mikrobloga

@Veillo: Przecież nikt nikogo do dzieci nie zmusza. Jak nie masz środków na utrzymanie dziecka + normalne życie to nie robisz dzieci i po problemie. Bez sensu ten obrazek. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Cierpienie no popatrz, jaki Ty #!$%@? mądry i zapobiegliwy jesteś xD wiesz że chociażby prezerwatywy nie dają w 100% ochrony przed ciążą?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kierwa ludzie. Tu nie chodzi o to że gość nie ma hajsu na Gierki bo kupuje pieluchy tylko o alegorie nie miecia czasu bo dzieciak..

Skąd wiem? Same here. Grałem na gitarze jak #!$%@?, latałem dronem jak #!$%@?, grałem na xboxie jak #!$%@?...
Kiedyś :-(:-(
  • Odpowiedz
@Cierpienie ale to nie chodzi o finanse, ale o priorytety.... Jak już dorośniesz, to zrozumiesz mordeczko ()
Ale wiadomo jak.sie ma naście lat jak ty; chun , dziewczynami, nigdy nie będę miał dzieci, tylko kanter srajk mordy!!!( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Cierpienie: Jak masz dzieci to wszytko co nazywałeś wcześniej normalnym życiem nie istnieje. Co innego staje się normalnością. Nawet jak już potem ogarniesz się z dziećmi i kasą i czasem jak jest w moim przypadku to i tak już nie wrócisz do wcześniejszego życia bo się przez ten czas zmieniłeś. Masz inne zainteresowania. Jak nie chcesz aby z dzieci wyrosły małpy to się nimi zajmujesz nawet jak teoretycznie nie musisz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pabick:

Życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest czas na wszystko, ale nie wtedy kiedy akurat Ty masz na to ochotę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kwestia organizacji czasu.


#!$%@? nie życie, cza było myśleć wcześniej, jak się nie myśli to się nie ma ¯\_(ツ)_/¯
Oby dziecko było typu nonkonformistycznego, wtedy się mocno zdziwicie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolanin:

Ja byłem świadomy wyrzeczeń i uważam, że jest warto, ale i tak czasami jest przykro, że nie ma czasu.


Ciekawe czy dałbyś się podpiąć do maszyny, która symuluje jak ludzie mogą cierpieć, wszędzie mądrzy, ale ja jak pomyślę nad tym dłużej niż na minutę to już wiem więcej niż wy co "wszystko przemyśleliscie"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@detalite:

Niby racja. W końcu kopulować nie trzeba. A i są różne środki antykoncepcyjne, które akurat przypadkiem nie zadziałały. Aj waj jaki pech. Przypadki chodzą po ludziach. ( ͡ ͜ʖ ͡)


No jeśli się nie zna dobrych metod antykoncepcyjnych, oczywiście nie ma takiego 100% środka antykoncepcyjnego, ale jest też tabletka dzień po no i są rzeczy, które trzeba wiedzieć przed rozpoczęciem antykoncepcji z resztą nawet
  • Odpowiedz