Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@card_man: moim zdaniem zatem dużej różnicy nie zobaczysz. Szczecin ma swoje plusy i minusy. Miasto jest nieco mniej zagęszczone i nieco bardziej zielone.
Żadne większe imprezy nie odbywają się w mieście, jest to miasto zapomniane przez rząd (nie tylko obecny), kiepsko zarządzany (Krzystek jako prezydent Szczecina nie ma najgorszej opinii bo w porównaniu do poprzednich prezydentów jest znacznie lepszy, nie zmienia to jednak faktu, że to nadal gowno, tyle że
  • Odpowiedz
  • 0
@Clear dzięki, generalnie to mieszkam pod Poznaniem, no ale często bywam w Poznaniu. Teraz pracuję zdalnie a moja firma ma siedzibę w Szczecinie i się zastanawiam czy sobie parę miesięcy tam pomieszkać
  • Odpowiedz
@card_man: miasto jak każde inne w Polsce, mieszkałem kilka miesięcy w Poznaniu i żadnej różnicy nie odczułem, może bardziej #!$%@? autami i ciężko się przecisnąć. Jedynie czego mi brakowało w Poznaniu to bliskości do Niemiec, ale to akurat nietypowe wymaganie XD
  • Odpowiedz
@card_man: Nie jest. A siłą prezydenta jest miałkość kontrkandydatów.
Jest parę fajnych miejsc ale brakuje centralnego rynku. A największą wadą jest to, że Szczecin jest bardzo rozciągniętym miastem i przejazd z lewa na prawo i w drugą stronę dla tych co "muszą" autem jest bolączką od wielu lat.
  • Odpowiedz