Wpis z mikrobloga

Mam na swojej slimce wgranego hena, wgrałem też na niego pkgi by bezposrednio sciagac na niego gry, nwm jakim cudem ale w trackie instalacji w tle gry (jakbys pobieral gre z ps store w tle) zniknely mi ikonki gier zapisanych w xmb daney gry i same gry do uruchomienia. Same save;y zostaly nieruszone. To jakis bug czy jak? Pkgi, webman wywala blad uruchomienia...
#ps3
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cinek100: masz podpięty zewnętrzny dysk/USB ? mi to wygląda jakbyś przypadkowo w webmanie przestawił źródło danych z wewnętrznego HDD na zewnetrzny przez co odczyt danych zapisanych wcześniej na wew jest niemożliwy
@adrjenq: nie, po prostu w trakcie instalacji gry z pkgi w tle zaczely znikac mi w menu gry. Po przebudowie bazy danych nie ma juz zadnej tylko kafelek uszkodzone dane, a dane gry zniknely...
@adrjenq: No wlasnie nie mam mozliwosci, ale plus jest plus taki, że odpalają sie gry z folderu GAMES, niestety wszystkie dane gier ktore instalowalem z pkg (cyfriwe) musze pobrac na nowo...
@adrjenq: miałem tam tylko 2 gry które teraz sie odpalaja normalnie, nic nie robilem po prostu same zaczeły działać. Najgorsze jest teraz to, że muszę sciagac na nowo gry które mialem pobrane z pkg i dlc... bo obstawiam, ze zapis profilu gracza w danej grze nie zapisuje rowniez dlc...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cinek100: no dobra, ale możesz wejść w ustawienia webmana? Poszukaj przycisku gameDATA w ustawieniach i zobacz czy po włączeniu i restarcie to coś dało.
@adrjenq: pkgi jest skonfigurowane tak by pobierał z nopaystation bezpośrednio. Wszystkie inne odpaliły się normalnie po aktualizacji i wgraniu premium (w sensie części BF) tylko ten nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cinek100: a wczesniej tobie ta gra działała? Może być bledna licencja. Czasem takie pomyłki się zdarzają. Jeżeli działało to spróbuj dorzucić plik .rap