Wpis z mikrobloga

@Marcinowy: pobiera od 1.03.2021 r. W taryfie prowizji i opłat (na str. 6) jest punkt: "Prowizja od transakcji w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory: 4%"

Czy w Polsce po tej dacie prowizja jest naliczana za opłacenie gry w Lotto? Nie wiem, bo nie sprawdzałem. Wszystko może jednak rozbijać się o kody MCC (czyli kod przypisywany terminalom/systemom płatniczym, wskazujący na dominujący charakter działalności sprzedawcy
  • Odpowiedz
@Marcinowy: ile płacisz za tę kartę?
Jeżeli masz konto intensive to przyznaj się ile to konto kosztuje wg cennika mbanku. :)
gdyby przy koszcie 49,50/miesiecznie kasowali cię jeszcze na prowizje byłoby to śmieszne :)

nie chodzi o to, ze można znaleźć sobie fajne usługi w mbanku które obniżą koszty.

Chodzi o to, ze domyślna konfiguracja jest tak ustawiona aby kasować klientów.
i domyślne przewalutowania są niekorzystne dla klienta
oczywiście jeszcze zależy
  • Odpowiedz
  • 0
@ZaczynamNaZielono: Karta 10zl miesięcznie, bankomaty na świecie za darmo (przy zwykłej karcie 10zl za wypłatę), za konto nic nie place bo mam Intensive i jak zauważyłeś to przy zarobkach 7k+ konto jest za free ;)
Karta jest rozliczana po kursie Visa, 0% za przewalutowanie. Jeszcze mnie nie zawiodła nigdzie :) tak jak mówię 20 krajow po za UE że mną zjechała już o sporo przy niej zaoszczędziłem.
  • Odpowiedz
@Marcinowy: :)

widzisz - 10zł za extra usługę.
a 99% klientów mbanku ma podstawowe konto w mbanku za darmochę
Jeżeli jesteś ŚWIADOMYM URZYTKOWNIKIEM nie dasz sobie zrobić krzywdy bo znajdziesz usługę dla siebie, użyjesz karty wielowalutowej albo revoluta.

Niestety jeżeli bedziesz używała karty do ekonta to możesz sie tylko niemiło rozczalować jak opuścisz strefe euro
  • Odpowiedz