Wpis z mikrobloga

@Tygrysia_Lilia: Coś takiego znalazłem. Nie dokładnie ten grzyby, ale z tej rodziny

Uzdrowiciele ludowi z Sikkimu używają Cordyceps Sinensis (obecnie Ophiocordyceps > sinensis) do leczenia 21 dolegliwości, w tym raka, astmy, gruźlicy, cukrzycy, kaszlu i >przeziębienia, zaburzeń erekcji u mężczyzn i kobiet BHP, zapalenia wątroby itp. Wiele >badań in vitro i in vivo potwierdza, że ​​C. Sinensis ma różnorodne aktywności >biologiczne i potencjał farmakologiczny.

Jego wpływ na czynność nerek i wątroby oraz działania przeciwnowotworowe >związane z immunomodulacją są najbardziej obiecujące i zasługują na dalszą uwagę.

Dostępne dowody dotyczące wartości leczniczej C. Sinensis wyglądają bardzo >obiecująco, ale brakuje badań przeprowadzonych specjalnie na
aaadam91 - @Tygrysia_Lilia: Coś takiego znalazłem. Nie dokładnie ten grzyby, ale z te...

źródło: comment_1631870477m9DinoC6dSWn10fRpoQnlh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: #!$%@? daje pewnie, Chińczycy używają jakiegoś maczużnika, ale tego himalajskiego więc pewnie inna odmiana, w chińskiej medycynie, do, a jakże mogłoby być inaczej, do stawiania zondła( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tygrysia_Lilia: Odcinek z archiwum x o grzybie którego uwolnili z jakichś kopalń wulkanicznych
Człowiek wdychał zarodnik i grzyb się rozwijał w układzie oddechowym a potem wyrastał z gardła siejąc zarodniki
Firewalker się nazywał odcinek, jak dla mnie jeden z lepszych odc
  • Odpowiedz