Wpis z mikrobloga

@mit-nick: 30zł to wydaje mi się, że było przyzwoitą ceną. to było kilka lat temu. ale widać mamy tutaj specjalistę od biznesu. zrób to w domu żelazkiem i przyślij zdjęcie
  • Odpowiedz
@mit-nick: no i po co to? W pracy miałem nowoczesny ploter, wydruki niestworzonych formatów, głównie, albo i nawet tylko architektoniczne. Szef był dobry dla nas ale z urządzeń typowo mechanicznych to sypała się rdza. Z tą nagrzewarką/naprasowywanką było tak samo. Solidne urządzenie, ale tak jakby przedwojenne ^^ Teraz ja idę z offtop, ale mogę.
  • Odpowiedz
@europa: @KapitanJaszczurka: wyprać w 60 stopniach, lub żelazko z gazetą lub opalarka/suszarka i wyprać normalnie w 40 stopniach i czysta będzie. Polecam opalarke, najszybsza tylko trzeba uważać żeby nie przypalić jak nie ma regulacji temperatury. Pracuje w fabryce świeczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Seacrest9: no spoko spróbuję. Kiedyś miałem takie beżowe spodnie z syntetyków które ochlapałem tłuszczem z patelni smażąc naleśniki i też myślałem że tego się nie da już nigdy usunąć a jednak wystarczyło wyprać chemicznie w domowych warunkach (benzyna ekstrakcyjna apotem dwa razy w proszku w ciepłej wodzie) i o dziwo się nie rozpuściły a po plamach nie zostało śladu.
  • Odpowiedz