Wpis z mikrobloga

Pierwsze zakupy na brazylijskim store już za mną. Nie było tak trudno, całość zajęła 10 minut i zaoszczędziłem jakies 140 złotych. Cena regularna tej gry to 169PLN, mnie kosztowała 31 BRL czyli 22,89 PLN. XD Podoba się mnie ta platforma xD

A co tam u was niebiescy? Nadal płacicie po 10 USD haraczu by móc dwa razy ograć tą samą grę z posiadanej przez was płytki? XD

Chciało się "Panio" to trzeba #!$%@?ć na nią xDDDD

#chwalesie #cebuladeals #xbox #xboxseriess #xboxseriesx #ps5 #ps4
daeun - Pierwsze zakupy na brazylijskim store już za mną. Nie było tak trudno, całość...

źródło: comment_1631822354cWckwBdG2qEOiWP1Gt7C1c.jpg

Pobierz
  • 39
via Android
  • 0
@Voltix aby móc grać za 0 zł najpierw musiałeś wydać X k PLN xD czemu pomijasz te istotne koszta? XD nasze dekoderki do grania kosztują 300 dolarów a ile kosztował twój komp?
via Android
  • 0
@Voltix porównujesz dwa zupełnie odrębne ekosystemy. W konsolach chodzi głównie o wygodę, pc jest nastawiony na wydajność. To dwa zupełnie różne obozy graczy.

Tu masz dekoderek za 300 USD, TV w domu ma każdy więc odpada koszt monitora i słuchawek, mysz i klawa także niepotrzebne bo masz pada w zestawie, dodaj do tego abonament na gry (250 zł /2lata, vpn z Turcji), możliwość zakupow jak wyżej, z Argentyny czy Brazylia, fps boost,
via Android
  • 0
@Voltix rolę komputera w dzisiejszych czasach przejęły telefony z androidem. Ostatni raz Włączyłem kompa jak musiałem rozliczyć pit xD także wyjdź spod kamienia i rozejrzyj się trochę bo świat zmienił się w ciągu ostatnich kilkunastu lat xD
@daeun: Czyste porownanie 500 zl za monitor vs 2000 za tv xDDDD To idac twoim tokiem myslenia, to wyjdz z pod kamienia i graj na telefonie. typie sam sie orasz xD wy xboxiarze macie jakies testy na IQ i musiecie miec ponizej 60?
via Android
  • 0
@Voltix jaki masz ten monitorek za 500 zł? Crt ze szkolnej biblioteki z zazolknieta obudowa? XD Wez sobie popatrz ile kosztują gejmerskie monitorki z gejmerskim odświeżaniem i się nie wypowiadaj już xD
@daeun: full HD LED 24'. idac twoim tokiem myslenia, to do konsoli potrzebujesz TV za 6000, dalej sie oraj xklockarzu xDDDD To masz 1200 gejmingowy monitor vs 6000 tv.
via Android
  • 1
@Voltix granie na monitorku 24 cali xD jak jakies zwierze. XD ja to wracam z roboty odpalam TV, konsole mam w trybie instant on, od naciśnięcia przycisku Xbox do chwili w której przejmuje kontrolę nad postacią mija, uwaga, to nie bait, 10 sekund, tak, a to dzięki opcji Quick resume, #!$%@? się wygodnie na kanapie, nalewam whiskacza i cieszę się grając w 60 klatkach na TV 75" cali xD stary, żal mi