Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeciętny człowiek poświęca 8h dziennie na pracę, z 1h na dojazdy, 8h na sen, 1h-2h na obowiązki domowe, gotowanie, łazienkę itp. Zostaje marne 5-6h czasu wolnego dziennie, z czego dość prawdopodobne, że jakąś część poświęcasz na naukę czegoś z powodu obecnej lub przyszłej pracy. Nie daj boże do tego dojdzie jakaś siłowania, żeby jakoś wyglądać, to prawie nic już nie zostanie.

Żyjemy praktycznie od weekendu do weekendu. Lata mijają, starzejemy się, zdrowie się pogarsza. Większość życia poświęcamy tylko na to, żeby móc żyć.

Mimo to wmawia nam się, że życie nie jest #!$%@?, a jeśli tak sądzimy to cierpimy na chorobę zwaną #depresja

A ja się zastanawiałam, ile % osób z depresją to po prostu ludzie patrzący trzeźwo na świat, zdający sobie sprawę z jego #!$%@?ści?

#przemysleniazdupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61422eda942c94000b1dcb5d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Przeciętny człowiek poświęca 8h dzi...

źródło: comment_1631819633z3GHKWqgTphklN2B2r1tTw.jpg

Pobierz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: to zależy pozatym teraz się trochę czasy zmieniły, pracuje full zdalnie, i powiedzmy sobie szczerze zamiast te 8h robię zazwyczaj po 4h, bo w tyle się wyrabiam. Ogarnę coś w domu, i zostaje mi kupa czasu dla siebie. Z drugiej strony jak jeździłem do biura to było zdecydowanie mniej czasu ale i tak były spotkania ze znajomymi, hobby czy też inne rzeczy. Czas ofc leci jak szalony ale nie jest