Wpis z mikrobloga

@zxwe: Tak, nadal da się odnowić, ale też tylko krótko po pobraniu. Po kilkunastu tygodniach zmienia się chyba ich numer referencyjny i nie da się odnowić, trzeba pobierać filmy ponownie, co obciąża serwery i jest upierdliwe.
  • Odpowiedz
@wewerwe-sdfsdfsdf: Też mnie to drażni, bo co pobiorę trochę stuffu do obejrzenia na lapku na wyjazdach wieczorami, to potem nagle filmy wygasają, często już po kilku dobach. Popierniczyło netflixa doszczętnie i ich politykę w tym zakresie! Rozumiem, że mogłyby materiały wygasać po np 2-3 miesiącach, no ale nie już po kilku dniach, nosz kuźwa! Gdy sprzęt jest i musi pozostać offline przez dłuższy czas to odnowić się nie da.
#netflix
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: moim zdaniem są wygodniejsze, masz co chcesz, a nie musisz mieć 6 abonamentów, a i tak nie ma tego czego szukasz. Pobierasz i jesteś pewien jakości, a nie jak zawieje wiatr, bo covid i ogranicza bitrade. Szokujące, ale niektórzy nie mieszkają w miastach i nie mają światłowodów. I cóż to za polityka, że niektóre rzeczy od pobrania wygasają po 48h. Wygoda jak #!$%@?, widocznie mamy inne definicję pod ręką.
  • Odpowiedz
@zxwe: ale jak masz normalny internet to nic nie pobierasz, ja nie miałem problemów z jakością na wsiowej radiówce, nie mam obecnie na światłowodzie i nie mam na LTE na telefonie jak do roboty jadę. I tak, często czegoś nie ma, wtedy pozostaje zatoka, ale jest ona mniej wygodna.
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: nie wnikam kto co pobiera i z jakiego powodu, ale gdzieś kolega wyżej wspomniał, że wyjazd służbowy i chciałby coś obejrzeć bez martwienia się o łącze, czy to w pociągu.. Po prostu powinno to wszystko być wygodne, w każdym aspekcie, a nie jakieś utrudnienia dla osoby, która jednak legalnie chce coś obejrzeć. Miałem radiówkę na wsi to ciężko było o oglądanie na żywo, więc każdy ma inne doświadczenia. Dla mnie
  • Odpowiedz