Wpis z mikrobloga

Szukam pracy/płatnego stażu w branży TSL (jestem po studiach logistycznych). W wielu przypadkach chcą abym sam zaproponował stawkę jaka mnie interesuje. Mam jakieś tam doświadczenie, aczkolwiek nie wielkie oraz parę certyfikatów ale też bez jakiś fenomenów (doświadczenie to firma rodzinna + darmowe 2 miesięczne praktyki w czasie studiów w firmie spedycyjnej)

Ile orientacyjnie powinienem mówić żeby ani nie powiedzieć za dużo, ani nie robić za pół darmo? Okolice Warszawy, dokładnie rejony Pruszkowa.

#logistyka #praktyki #staz #praca
  • 2
@zurad mnie by nie interesowało czy masz wiedzę, ale czy jesteś ogarnięty. Logistyka to mało wiedzy, więcej umiejętności i ewentualnego doświadczenia (a wiem, że po studiach ciężko mieć jakieś duże doświadczenie). Jak jesteś ogarnięty startuj 4k i więcej netto. Jak mniej ogarnięty, celowałbym w 3k netto.
Choć jak sobie przypomnę, rok temu rekrutację 5cio etapową w jednej z największej sieci aptek na specjalistę ds. zakupów, to jak powiedziałem 4.5k brutto tuż po studiach to powiedzieli, że zawołałem najwięcej z wszystkich, więc "xD". Generalnie zależy jak wynegocjujesz. Zobacz czy januszex czy masz szansę rozwoju i awansu... Czasami lepiej popracować 5 miechow za #!$%@? pieniądze, by dostać zaraz więcej. A jak brak rozwoju i monotonia to wołaj więcej. Nie ma