Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeśli kupię dwa oddzielne bilety na lot #norwegian z przesiadką w innym kraju (czyli na lotnisku A nadaje bagaż, po czym lecę do C z przesiadką w B) to dając bagaż rejestrowany (pod pokład samolotu) zostanie on dostarczony do końcowego miejsca mojej podróży (C)?
Czy tego typu opcja działa wyłącznie w chwili kiedy kupię bilety łączone?

#podrozujzwykopem #loty
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdamES: wiem że w finnair mogę kupić dwa oddzielne bilety i i tak bagaż zostanie dowieziony do miejsca docelowego, bo przy zdawaniu bagażu drukują tą nalepkę gdzie jest informacja o miejscu docelowym.

Norwegian czegoś takiego nie robi?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdamES: pytam bo jak kupuje bilety łączone z miejsca A do C, to place 30 euro więcej. A jak kupuje bilety oddzielne, czyli z A do B, i z B do C to jest taniej.
@misiek735: Mimo wszystko nie lepiej byłoby dopłacić te 30 euro i nie przejmować się bagażem czy tym że nie uda się dolecieć zgodnie z czasem i drugi lot przepadnie bo jest na innym bilecie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sked: gdybyś podróżował tyle co ja to byś wolał te 30 euro zaoszczędzić. Poza tym takie praktyki lini lotniczych powinny być zakazane-płacę za kolejny bilet u nich i zamiast oferować cenę taką samą to liczą sobie dodatkowo. Powinni mnie jako klienta kusić chęcią korzystania z ich połączenia, a tak to równie dobrze mogę skorzystać z oferty konkurencji. Co z tego że ja kupię bilet łączony skoro w razie opóźnienia samolot i
@misiek735: A skąd ty wiesz ile ja podróżuje, że rzucasz mi takim tekstem „gdybyś podróżował tyle co ja” XDD

I kim ty jesteś, że mają na ciebie łaskawie czekać i być wdzięczni że wybrałeś ich linie? Rynek zweryfikuje czy twój wybór konkretnej linii pozwoli im przeżyć czy upadną, ale od razu dodam że większość linii sra na to czy wykopek wybierze ich czy konkurencję.
Dopłacasz te 30 euro więcej właśnie po