Wpis z mikrobloga

@ratollo: Gra wydaje ci sie archaiczna ponieważ to nie jest gra jak cod czy bf tylko bardziej gra podchodząca pod symulator. A co do szukania meczu to mi znalazło po kilku sekundach i grałem tylko ps5.

Po kilkunastu minutach gry moim głównym problemem jest to że po śmierci miałem opcje odrodzenia się tylko na respie i trzeba było targać przez 2 min z buta przez las.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cielak44: na razie nie ma żadnego aim assista i celowanie do kogoś w oddali na analogu przy ruchu wroga + ruszającej się broni jest męczące ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomijam fakt ze musiałem usiąść niecały metr od TV xD
@patrol411 w tej grze odradzasz się na hq - na krańcach mapy -w zasadzie na początku tylko się powinno albo jak dostajesz srogi wbierdol. Squad Leaderowie drużyn buduję garnizony - punkty gdzie może odradzać się każdy gracz z drużyny oraz posterunki - tutaj tylko ludzie z Twojej jednostki. Główna bolączka tej gry gdy wejdzie dużo randomow jest brak współpracy w zakresie budowania garnizonów i posterunkow a później trzeba ganiac pół mapy a