Wpis z mikrobloga

@arek-niziolek: jak miałem Billie Elish to nie było dużej różnicy

@upadly: chciałem zobaczyć czy da się poznać jakąś koleżankę,aby pogadać ale nie da

@little_muffin: orientacja ma jakąś znaczenie?Kobiety są tolerancyjne,poza tym one szukają tylko kogoś do pogodania,grania w Lola.U wielu widziałem dopisaek że są bi.

a te głupie testy są bzdurne xD na pewno będę siedzieć i czytać, że random z neta ma osobowość taka i taka, jak na
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: bo jest spoko u kobiet, ale u mężczyzn średnio - żadna kobieta nie chce, żeby jej facet uciekł do innego faceta.( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz się wzorować na innych ludziach - ale skąd wiesz jaka Ci ludzie mają skuteczność? Przecież te testy to się pamięta 5 minut po przeczytaniu. Możesz tylko stwierdzić "ta osoba może być podobna do mnie, albo niepodobna do mnie" bez sensu, bez
  • Odpowiedz
@little_muffin: wiele razy widziałem,że mają facetów i szukają ludzi do pogadania ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja chciałem poznać koleżankę.To może jakie trzeba mieć cechy charakteru i hobby,aby dawały w prawo?

@DrTRAPH0USE: ehhh, mężczyźni szukają do ruchania a kobiety do pogadania.Dodatkowo mężczyźni patrzą na wygląd a kobiety na charakter
  • Odpowiedz
@little_muffin: większość ma takie oczekiwania i tylko takie osoby daje w prawo,ale w sumie po co dawać jak i tak nikt nie daje like ¯\_(ツ)_/¯ siedząc na tinderze to zauważyłem,że chłopaki zwracają uwagę na opis bo jak miałem fake konto i pisałem z babami każda miała go w dupie i mój ziomek nie ma nic w opisie a ma pary
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: jak posiedzisz tam dłużej to zauważysz, że to się robi nudne a człowiek co raz mniej selekcjonuje tylko klika na szybko. Poza tym skoro nikt ci nie daje likow - to pewnie jesteś poniżej średniej, albo w porównaniu do fejkow wydajesz się za brzydki. Tindera to dobre miejsce dla pięknych ludzi. I tyle.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: no bo najważniejszy. Jak masz pięknego człowieka że #!$%@? charakterem to nic z tego nie wyjdzie. Ale większość ładnych ludzi ma też spoko charakter - więc jak jestes brzydkim człowiekiem z kiepskim charakterem, albo z dobrym to i tak masz mniejsze szanse od człowieka ładnego z przyjemnym charakterem. Life is brutal. ()
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: wzrost możesz zostawić, flagi też
Przygody wyjeb bo 90% julek jednak przygód szuka i wychodzisz na nudziarza
INTPQQDD weź to wyjeb

Jak jesteś brzydki/cipowaty to nie ważne co byś tam zmienił i tak matchy mieć nie będziesz
  • Odpowiedz