Wpis z mikrobloga

Kiedy grał Kaka i wygrywali LM, Milan miał masę kibiców i teraz oni zostali z klubem mimo upływu czasu i braku sukcesów. W Barcelonie szykuje się analogiczna sytuacja. Dlaczego wiec nazywasz takich kibiców dziećmi albo oszołomami? Bo maja inne podejście do piłki, inne preferencje? Mało tolerancyjne podejście.
  • Odpowiedz
a jak wiadomo pewnie mniejszym klubom i słabszym to wstyd kibicować hehe bo wiecie Realik, Baecelonka, Ronaldo, Messi to jest piłka, a nie jakaś Łęczna z Wislą!


@technojezus: XD

Ale co, przyszedł jakiś minister hajpu i powiedział, że Realik i Barcelonka to kluby nahajpowane? Czy jednak skądś ich marka się wzięła? Idź oglądaj Podbeskidzie czy inną piłkę nożną kobiet, ale przestań #!$%@?ć te głupoty.
  • Odpowiedz
@genocidegeneral: gościu gdzie ja neguje, że kiedys Real czy Barcelona były najlepsze?

Kogoś dupa widać potęznie boli, że aktualnie te kluby są gówniane i już nie są na topie.

Ja piszę o obecnym poziomie sportowym, a ty mi wyjeżdżasz, że skądś się ich marka wzięła no litości......
W Polsce tez kiedyś Widzew był najlepsza, nadal to jest marka i to zabrania mówić, że aktualnie są #!$%@??
  • Odpowiedz