Wpis z mikrobloga

@technojezus A gdzie nie mam racji? Liverpool stworzył ładny skład, który wygrał ostatnio LM i PL
Jesteś tym najgorszym sortem kibica który sra gównem wokół siebie zamiast cieszyć się z oglądania meczy XD Real też był przehypowany gdy wygrali 3x z rzędu LM?
@Seszelek: ostatnio LM to wygrało Chelsea, a Liverpool był jednosezonowym pierdem. Mistrzem ostatnio bylo city.

Real też był przehypowany gdy wygrali 3x z rzędu LM?


te ostatnie LM na mega farcie wygrali. Od kilku sezonów klepią ich jak idzie. To samo Barvelona. Dodatkowo w lidze dostali od Atleticą i w tym sezobie też dostaną.

Śmieszy mnie, że fani takiego Realu, Barcelony, Liverpoolu, Juve, myślą, że są top topów, a są nikim.
@technojezus Fartownie czy nie, za kilkanaście lat wszyscy zapomną a statystyki zostaną ¯_(ツ)_/¯
Liverpool nie był jednorazowym pierdem, bo już z Realem mogli wygrać, ale udało im się ponownie dojść do finału i wygrać.
Szkoda ogólnie gadać xd Mentalność polskiego kibica który ogląda ekstraklape i boli go, że w rywalizacji pewne drużyny mają swoje momenty chwały xd
@Seszelek: jestem Polakiem, to kibicuje polskim drużynom w sporcie, który mnie interesuje. Co w tym dziwnego?

Nie muszę jak banda oszołomów czy dzieci kibicować tylko kkubom, które ,,coś wygrywają" czy kiedyś były na topiem, a jak wiadomo pewnie mniejszym klubom i słabszym to wstyd kibicować hehe bo wiecie Realik, Baecelonka, Ronaldo, Messi to jest piłka, a nie jakaś Łęczna z Wislą!