Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GienekZFabrykiOkienek: "A trackball się nadaje? ( ͡º ͜ʖ͡º)"
Jak jesteś Azjatą to tak :-)

"Czyli do pracy co poelcazz ? Dużo za biurkiem w domu siede" @elozapiekanka: kwestia przyzwyczajenia, jak przechodziłem na myszkę ergo to zamiast nadgarstka bolały mnie mięśnie przedramienia, to wymusza inne ułożenie dłoni...

Trackball ma taką zaletę że nie musisz zamiatać po biurku i może leżeć gdziekolwiek. Tylko nie kupuj takiego z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Morritz: mam ja od ponad roku. Szukałem myszki poziomej w związku z łokciem tenisisty. Próbowałem kilka modeli, głównie tańszych aż trafiłem na mysz MS. Pomimo, iż nie jest to mysz stricte pionowa bardzo dobrze spełnia swoją rolę i umożliwia wielogodzinną pracę przy komputerze po etatowej pracy przy komputerze. Mysz jest dość masywna w porównaniu do tańszych myszek pionowych, ale nie wpływa to negatywnie na jej uzytkowanie. Jest też dość precyzyjna. Nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RadeqW: "Mówisz, że lepiej brać myszkę jak mx ergo zamiast trackballa jak kensington orbit?"

Masz na myśli kształt? Tak.
Generalnie większą kulka zapewnia większą precyzję kursora. Dużo zależy od pracy, do biurowej/net bez sensu bo nie wykorzystujesz, a brak rolki utrudnia życie. Dodatkowo przy rolce wokół kulki w takim trackballu masz zupełnie inne ułożenie dłoni, ja przeszedłem z ergomyszy na trackball logitecha m570 w jeden dzień, a nauczyłem się dość precyzyjnie