Wpis z mikrobloga

shadow of the tomb raider było chyba w styczniu w plusie i teraz widzę, że jest wyłącznie kłódka i brak dostępu? Coś zmieniło się, że gra z plusa już nie jest dostępna?
#ps4
  • 8
@szymon465: przy każdej grze z plusa jest kłódka plus plusik, czyli wszystko w normie, wyłącznie tutaj jest sama kłódka, a jak odnowiłem licencję to pokazuje, że można zakupić na ps5 i zastanawiam się, czy gra znikła, bo w sklepie jest wyłącznie ta pełna wersja z dodatkami.
@szymon465: no to nie wiem, miałem ją z plusa z tego co pamiętam i teraz wyłącznie komunikat, że nie mogę używać tej zawartości i kup ja w sklepie, a to była ta podstawowa wersja, a obecnie widzę wyłącznie definitive edition i byłem ciekaw jak u innych to wygląda
@Jack0wy: nie, ale przy wszystkich grach z plusa po prostu jest kłódka i komunikat, że mam odnowić plusa i to naturalne :) po prostu tutaj zobaczyłem, że jest inna sytuacja. Jak odnowie plusa to zobaczę, czy będzie jakaś zmiana, a jak nie to napisze do supportu. Po prostu jakby nie było już licencji na ten produkt, a od nowa nie ściągnę ze sklepu, bo jest wyłącznie DE