Wpis z mikrobloga

#shepardchoruje
@demontre

Cześć wszystkim!
W nawiązaniu do poprzedniej wiadomości informuję, że po zakończeniu oczekiwania za decyzją "Skarbówki" i zapłaceniu podatku od spadku przekazałem kwotę 40 000 zł z konta Huberta, na którym przetrzymywał pieniądze pochodzące ze zrzutki, na cele charytatywne.

Kwotę 5 000 zł przekazałem poznańskiej fundacji Dzieciaki Chojraki, która od lat wspiera Klinikę Onkologii Dziecięcej i Hematologii w Szpitalu Klinicznym przy ul. Szpitalnej. Aktualnie z inicjatywy i przy pomocy tej Fundacji trwa budowa nowego bloku szpitala gdzie znajdować się ma właśnie ta klinika.
Resztę, tj. 35 000 wraz z bratem Huberta podzieliliśmy na 20 wpłat po 1750 zł dla różnych potrzebujących z siepomaga.pl.
Ciężko wybierać osoby, którym się pomaga, wszyscy potrzebują, ale głównie były to dzieci i osoby młode z chorymi serduszkami, leczone onkologicznie lub z innymi ciężkimi chorobami, takimi jak SMA.

Każdy, kto pomógł Hubertowi, wpłacając choćby złotówkę pomógł tym samym również tym osobom.
Ja jeszcze raz za to wszystko, a także za wsparcie dobrym słowem serdecznie dziękuję.

Pod poniższym linkiem znajdują się potwierdzenia przekazanych darowizn:

https://app.box.com/s/0k2pvlgefhd7ik6yarw87e27pdy3132u

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!

Piotrek
pioootrek88 - #shepardchoruje
@demontre

Cześć wszystkim! 
W nawiązaniu do poprze...

źródło: comment_163171438087yYs6dwdyNUbqFtLg4pfQ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz