Wpis z mikrobloga

zauwazylam taka zaleznosc w ciagu 5 sezonow - ze najwiekszych freakow, zloczyncow przedstawia sie najpierw jako "pozytywnych wariatow". przyklad Igi i Jednorozca - po piewszych odcinkach grazyny pisaly "sympatyczny/a, wesoly/a", "liczy sie wnetrze, druga strona powinna dac szanse" "z ladnej miski sie nie najesz". a potem byl plot twist. Grzesixa tez najpierw przedstawili jako szarmackiego gentlemana xd tylko Adam byl tak #!$%@?, ze od poczatku nikt sie nie ludzil xd

kogo w tej roli widzicie w obecnej edycji? moze Kasia? normiksy na forach pisza ze to urocza dziewczyna z sasiedztwa, a moze wierzac plotkom, bedzie ta zla co pisze do bylego itp?

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 10
  • Odpowiedz
@iwona-karolina: bo to jst polskie wychowanie w duchu umartwiania i samobiczowania, szczerze z kich zyciowych doswiadczen stwierdzam, ze ludzie o dyskusyjnej urodzie/otyli wcale nie sa fajni i symoatyczni, przewaznie sa bardzo zgorzknialymi i supet zazdrosnymi ludzmi, no ale dalej sie nam wmawia ze jak facet paskudny to na pewno dobry a jak kobieta otyla to wesola a to g* prawda.
Co do Adama ja uwazam, ze Aska jest bardzo nieatrakcyjna i
  • Odpowiedz
@Andziks: o no wlasnie, kolejna zaleznosc, ludzie kochaja sierotki marysie z tego programu. ja nie podzielam zachwytow Asia, czulam cringe straszny jak widzialam to robienie z siebie ofiary losu, ta ogolna postawa, mowa ciala "przepraszam ze zyje"
  • Odpowiedz
@iwona-karolina: Ta laska, co mieszkala w New York (Aneta?). Pokazała pazurki podczas mierzenia sukienek. Możliwe, że będzie bardzo uparta, będzie stawiała na swoim non stop i trudno będzie się z nią dogadać. Taki ma vibe, jakoś tak się to zapowiada, ale może się mylę. A i ładnych parę lat sama, a przecież fit laska z pasjami. Wiem, że ma jakiś toks-związek za sobą, ale miała wtedy ze 23 lata (już nie
  • Odpowiedz
@iwona-karolina: To fajnie (jeśli nie jest to spowodowane umowami i grą pozorów do końca sezonu). Znaczy, że może tylko przy ciuchach jest taka. Dla mnie jest zagadką, bo nie wydaje mi się, żeby potrzebowała programu do znalezienia faceta. Jedna z najbardziej atrakcyjnych + ogarniętych lasek z tego programu ever
  • Odpowiedz
@iwona-karolina: A Kasia jest dla mnie podejrzana, bo po siedmiu latach związku, który miał się zakończyć ślubem, bierze ślub w programie tv równo po roku od tamtego ślubu xD coś się szybko pozbierała. Czaję spotykać się z kimś na luzie, ale siedem lat to kawał czasu, a tu już na grubo ze ślubem + telewizja. No i temat tego ex jest ciągle obecny u niej, i w domu. Wydawała się taka
  • Odpowiedz
@ProResHq: to zmień sobie płeć na wykopku bo przez zwróciłem się przez to do Ciebie jak do faceta ( ͡~ ͜ʖ ͡°) w formie żartu to napisałem bo męczy mnie jak w co drugim zdaniu słyszę o wajbie i floł
  • Odpowiedz
@ProResHq: to może dużo gorzej wyglądać i sprawa z niedoszłym ślubem mogła być całkiem świeża. Śluby w programie były w kwietniu, a Kasia mówiła, że jej niedoszły ślub miał się odbyć w ubiegłym roku (nie rok temu), co może wskazywać np. na wrzesień. Może w szale nienawiści, bezsilności czy akcie desperacji postanowiła, że "ja ci teraz wuju pokażę, gdzie mam te 7 wspólnych lat" i zgłosiła się do programu chcąc mu
  • Odpowiedz