Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinnx: kup siostrze iPhone najnowszy, a nie jakieś chińczyki.

Z tej trójki niby poco f3 najlepszy stosunek cena/jakość, ale trzeba uważać na ekran, bo trafiają się zielone i aparat niezbyt fajny.
@Marcinnx: moim zdaniem Realme ma lepszy soft od Xiaomi - przez moje ręce przeszły Poco F3, Poco X3 Pro, Realme X3 SuperZoom i z X3 korzystało mi się najlepiej.

Jest jeszcze alternatywa do tego Realme GT w postaci Galaxy A52s, którego można kupić za nieco ponad 1600 zł. Wystarczy dodać do telefonu najtańsze etui biorące udział w promocji i cena telefonu leci w dół. :)
Pobierz d.....y - @Marcinnx: moim zdaniem Realme ma lepszy soft od Xiaomi - przez moje ręce p...
źródło: comment_1631715500LGUQT7tAeSVbXP3IE7cC4A.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darkpassionplay: kurde fajne promocje na niego. Ja wziąłem jak był w X-kom za 1699 z powerbankiem Samsunga. Niby 130 PLN powerbank, ale wolałbym za 1599 bez powerbanka. Myślałem że tak szybko nie będzie lepszych okazji.
@Bpnn: ogólnie cena szybko leci w dół. Kiedy ten telefon trafił do sprzedaży, 2 tygodnie temu? Nawet bym się nie zdziwił gdyby w ciągu kolejnych dwóch tygodni pojawił się za 1499 zł. Pierwotnie kupiłem w weekend za 1699 zł, ale anulowalem zamówienie i wziąłem go z dzisiejszej promki. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darkpassionplay: no nie wiem czy będzie jeszcze taniej. W tej cenie jest już lepszym wyborem niż chińczyki, może poza czystą wydajnością (snap 870 w poco f3). Ale i tak snap 778g to dzik.
@Bpnn:

kup siostrze iPhone najnowszy, a nie jakieś chińczyki.

niestety, ale siostra hetero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak poważnie, to sama już stwierdziła, że ceny iphonów są chore i szuka czegoś tańszego xD

@darkpassionplay: @dulux23: @Bpnn: no więc czym ten Samsung przeważa nad Poco?
aparat? bo inne bebechy chyba nie...

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinnx:
- jack 3.5mm
- IP 67
- aparat
- Samsung zapowiada aktualizacje (4 lata bezpieczeństwa i 3 lata systemu)
- no i nie ma zielonego ekranu
- nie wspierasz rządu chińskiego (a przynajmniej w mniejszym stopniu), telefon jest made in Vietnam jakby co

Na plus dla poco chyba tylko CPU i ew RAM jak weźmiesz 8gb wersję
@Marcinnx: Poco to tylko pokaz niezłego stosunku pozdespołów do ceny. Jak trafisz na dobry egzemplarz bez wadliwego, zielonego ekranu może być ciekawy. Jednak mnie w F3 denerwowało nagłe przełączenie się telefonu na odświeżanie 60 Hz mimo, że miałem ustawione 120 Hz. Pomagało tutaj zablokowanie i odblokowanie telefonu. Nie było żadnej reguły kiedy to się stanie i dlaczego tak się dzieje. W Realme X3 takich problemów z utrzymaniem wyższego odświeżania nie miałem.
@Bpnn: @darkpassionplay: gadaj z babą... xD

a ten samsung ma plastikowy tył?

bo te szlane tyly sa ladniejsze

(...)

W sumie nie jest to taki chamski plastik jak mialam kiedys w tej s5

Ja go sobie zobacze na zywo


no zobaczymy co to z tego będzie.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oby się tylko promka do tego czasu nie skończyła xD