Wpis z mikrobloga

Mój bilans 34 letniego życia
Plusy:
-mam gdzie spać
-mam gdzie jeść
-dostaje zasiłek z mopsu w kwocie 550zł
-mam odłożone 12k gdyż na nic nie wydaje
Minusy:
-brak własnego mieszkania
-brak samochodu
-nigdzie nie pracuje
-nie miałem nigdy dziewczyny
-nie mam dzieci
-nie mam ukończonych studiów wyższych(przerwałem na 2-gim roku)
-nie mam znajomych
-jestem otyłym grubasem
A u was jak to wygląda?!
#przegryw
  • 29
@smutnymisiek007: 22 lata, spoko praca z jeszcze fajniejszymi zarobkami, typ samotnika chociaż mam dwóch wspaniałych przyjaciół, ostatnio wróciłem do mojego ukochanego hobby - rysowania :D, prawka mieć nie mogę, studia rzuciłem po miesiącu bo nie dla mnie to.
...ale choroba wieńcowa i odbyty zawał (nie mam miażdzyczy, ani nie jest to wina złego trybu życia) sprawią, że raczej długo tym życiem się nie nacieszę XD
@JohnnyPomielony: I właśnie przez takich jak ty ludzie psiocza na neetów :*c. Weź nie kombinuj, poczytaj strategie jak zdobyć passive income bo nie jest to super trudne, poświęcisz pół roku na naukę i może jeszcze ci się uda złapać bakcyla. Samemu myślę nad przeprowadzką do Bułgarii bo kawalerki tam tańsze niż u nas auta XD
@JohnnyPomielony: No powiem ci tak - samemu , jeszcze za nastolatka, pierwsze poważne pieniądze zarobiłem na retuszu zdjęć oraz naprawianiu sprzetu elektronicznego. Wystarczy chcieć i poszukać, a naprawdę da się nie wychodząc z domu, zarobić pieniadze. Wiadomo teraz już trudniej, ale nadal na pewno są jakieś nisze :D
@smutnymisiek007: Moja psychiatrka mnie wsadziła, a byłem u niej prywatnie, tylko, że byłem świeżo po próbie, a ja jestem taki, że gadam 100% szczerze i nie ukrywałem przed nią niczego XD. Nie polecam polskich psychiatryków, najgorsze, że trafiłem między ćpunów jak samemu tylko próbowałem skończyć