Wpis z mikrobloga

@Lisu345: Nie bronię gurala ani innego kogoś ale kto z tych youtuberów nie leci na hajs. Przecież każdy tak na prawdę ma w dupie widzów a chodzi tylko o hajs. Magical, rafonix, mahonek gural, bystrzak itd można by wymieniać i wymieniać. Nawet ci pseudoinfucerzy tak samo mają w dupie swoich followersów bo wciskają im byle gówna gdzie na alleixpres można za drobne kupić daną rzecz a tu płacą po 200-300 zł.
@Lisu345: Debilami to są dzieci, które wierzą, że youtuber "robi to dla nich", a nie Youtuberzy, którzy im kręcą makaron na uszy.

Ja w robocie jakoś nie #!$%@?ę klientom, że pracuję bo ich kocham XD Ale nie pracuję z niepełnosprawnymi. A widzowie gurala jak i ten tu moderator, któremu pękła dupa bo się pokłócili... spójrzcie jak on pisze, ich wszystkich powinno się uśpić.
@CRYP70: Oczywiście ja w stosunku do wszystkich jestem neutralny ale wiem jedno że każdy internetowy twórca śmieje się ze swoich widzów i uważa ich za maszynki do robienia pieniędzy,wszystko jest sztuczne i udawane
@NieistotneKto: Każdy większy youtuber robi filmiki dla pieniędzy i tak naprawde jest to normalne ale śmieję sie z dzieci którzy mają swoich internetowych "idoli" i za wszelką ceną próbują ich naśladować