Wpis z mikrobloga

kim są ateiści od Karola którzy mu płacą i nic z tego nie mają?


@Veelion: pierwsza myśl jest taka, że większymi frajerami ale temat jest ciut głębszy.
Myślę, że ludzie płacą, żeby wspomóc drugą stronę w totalnie nierównej konfrontacji z #katolicyzm
Czy płacisz Szostakowi za jego #!$%@? czy nie płacisz to i tak będzie dysponował grubym sianem do siania dezinformacji ¯\_(ツ)_/¯
Ciekawe jakby to wyglądało jakby istniał kościół ateuszy z podobnymi
@non-serviam: Nie rozumiem o co tak się rozbeczałeś. Karol z tego co wiem nikogo nie zmusza do płacenia mu, nikogo nie próbuje manipulować aby mu płacił.

Skoro aż tak strasznie Cię zapiekły poślady, że ktoś coś ma a Ty tego nie masz, to możesz założyć swojego patronite. Przecież nic nie będziesz musiał poza założeniem konta robić, dokładnie tak jak w Twoim przeświadczeniu Karol ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Nie rozumiem o co tak się rozbeczałeś.


@JamKarzeu2: o nic się nie rozbeczałem ale widzę, że należysz do tych frajerów co płacą za nic, że cię to tak dotknęło ( ͡º ͜ʖ͡º)

Karol z tego co wiem nikogo nie zmusza do płacenia mu

raczek tak dlatego napisałem:

Beka z ludzi płacących na #patronite xD

nic nie będziesz musiał poza założeniem konta robić

ja rozumiem jak to
@non-serviam: Karol pracuje teraz nad serią filmów na temat wpływu chrześcijaństwa na cywilizację. Temat na tyle obszerny i trudny, że przybrał już formę rozprawy naukowej. Na grupie patronite wrzuca co jakiś czas jakieś ciekawostki lub materiały, którymi się akurat zajmuje. Warto też zaznaczyć, że temat ten został wybrany przez patronów. Sprawa się mocno wydłużyła, ale z tego co wiem, jest już blisko zakończenia.
Ostatnio był długi live tylko dla patronów. Generalnie,
@BlackFoo: live z szymonkiem to wiesz... to można zrobić pomiędzy sraniem a szczaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To co piszesz ma sens ale wygląda na to, że kanał Karola ograniczy się na przekonywaniu już przekonanych...

przybrał już formę rozprawy naukowej

wiesz, że większość ludzi tego nie obejrzy, bo nie jest to forma przystępna?
Nawet jak ktoś ma wystarczająco dużo szarych komórek to zwyczajnie może stwierdzić, że mu
Generalnie mam to w dupie, bo to nie moja kasa

Beka z ludzi płacących na #patronite xD #karolfialkowski 7k miesięcznie, ostatni film to #!$%@? z szymonkiem xD


@non-serviam: Wybierz jedno.
Mnie nie interesuje gatunek muzyki o nazwie Big Room. Mam go w dupie. I nie piszę o tym jak to go strasznie mam w dupie, bo po prostu o nim nie myślę. Bo mam go w dupie.

w kraju gdzie ludzie
@non-serviam:

live z szymonkiem to wiesz...

Nie chodzi o ten live sprzed kilku miesięcy

wiesz, że większość ludzi tego nie obejrzy, bo nie jest to forma przystępna?

Pewnie nie, ale chyba nie do takich osób skierowany jest ten kanał. Lecz patrząc po tym co się dzieje na grupie patronite, większość woli cierpliwie czekać i w zamian dostać naprawdę dopracowany materiał. Część ludzi odeszła, bo chcieli regularnej rozrywki.

Moim zdaniem #smiemwatpic i
Wybierz jedno.


@JamKarzeu2: nie muszę, żeby mieć bekę z ludzi, którzy płacą za nic.
Nie chce mi się oglądać od nowa filmu Karola zapowiadającego patronite i co on obiecywał podejmując się prowadzenia kanału i zakładając patrona ale raczej to miało być coś więcej niż film raz na pół roku.
Anyway, jeśli jest taka wola patronów, żeby dostać stos wywodów o błędach w biblii to spoko ale zauważ, że w ten sposób
jeśli jest taka wola patronów, żeby dostać stos wywodów o błędach w biblii to spoko ale zauważ, że w ten sposób tworzy się sekta ateuczy, którzy będą się smyrać po jajkach i nic więcej z tego nie wyjdzie

@non-serviam: Myślę, że się mylisz. Całkiem sporo jest tzw. gimboateistów. Z różnych powodów nimi są; żeby zrobić na złość wierzącym rodzicom, z powodu jakiegoś filmu o pedofilii w kościele, z powodu gburowatości księdza
@JamKarzeu2: byqu ja nie twierdzę, że wywody Karola są bezwartościowe. Typ ma w pytonga wiedzy, którą pozyskał "tracąc" na to masę czasu. Zastanawiam czy to nie jest trochę tak, że wpadł ze skrajności w skrajność. Zamiast odżałować lata stracone w różnych kościoła i żyć dalej to wziął się za wojowanie z kościołem.
Ale to tak na marginesie, jego sprawa co robi ze swoim życiem.
Tylko, że widzisz, dalej jest to przypadek