Wpis z mikrobloga

@delfin000987 Jestem od niedzieli i co dziennie przez większość dnia temperatura utrzymuje się koło 30-31 stopni, wieczory są troszkę chłodniejsze koło 20 stopni. Jest ładnie i słonecznie, czasami pojawiają się jakieś chmurki ale bardzo przelotnie.
@patoologiaa W recepcji hotelu dowiedziałem się dziś, że jakieś nowe ograniczenia wchodzą w życie na Krecie i do restauracji mają być wpuszczane tylko osoby zaszczepione. Nie wiem jak skrupulatnie to będzie realizowane ale zdążyłem zauważyć, że dużą wagę przykładają tutaj na obowiązek noszenia maseczki w zamkniętym pomieszczeniu.
@Dawid2689: balos, piękne miejsce. Polecam jednak bardziej elafonisi, moim zdaniem jest ładniej i jak dojdziesz na koniec do leżaków przy skale, to bardziej kameralnie. Do tego ładniejsza woda, bardziej różowy piasek i wszędzie kolorowe rybki. Ja jechałem KTELem z chanii i polecam. Na własną rękę autem też można tylko drogi w tamtej okolicy są ekstremalnie wąskie i strasznie kręte
@Jerryjeremi W jeden dzień oblecieliśmy oba miejsca. Wynajęliśmy auto i o 6.00 wyjazd na Balos, tam byliśmy gdzieś do 11.30 i potem Elafonisi i jeśli chodzi o przyjemność z pływania to ta druga plaża wygrywa. Polecam zakupić sobie maskę do snorlekingu i obserwować to podwodne życie.