Wpis z mikrobloga

@WarszawskiRozpylacz: Nie lubię takiego spłycania.

Gdzie podział chopków na hd i reszta, gdzie użytkownicy gsów, gdzie hindusi na 125kach, dlaczego tak mało o turystykach wielkości tirów, gdzie o urywaniu lusterek gdzie o miejskich stunterach, eh...
  • Odpowiedz
@Sahkez: To nie jest film dla ludzi, którzy się interesują motocyklami. To film dla ludzi których łączy antypatia do motocyklistów. Podejrzewam że Dakann specjalnie wstawił tam kilka błędów żeby motocykliści się #!$%@? w komentarzach.
  • Odpowiedz
@dakann: A mi się podoba, mimo że sam jeżdżę motocyklem od dłuższego czasu. Motocykliści, jak każda grupa ma w swoich szeregach #!$%@? jednostki i nie ma sensu tu zaklinać rzeczywistości. Sam film moim zdaniem zajebiście zrobiony, a i żarty w punkt. Nadrabiam resztę contentu, bo widzę że całkiem fajny kawałek internetu mnie ominął :)
  • Odpowiedz
@dakann: panie, trafiłes pan idealnie w czułe miejsce wszystkich co motocykle traktują jak religię. uśmiałem się niemiłosiernie ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam przez te "elitowosc" przestalem sie z wiekszoscia motórzystów zadawać i jeździć na zloty. Wolę jednak moje małe grono bez #!$%@?ów XD
  • Odpowiedz