Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co robic. Mam wadę wzroku (tylko w jednym oku<mieszany astygmatyzm z głębokim niedowidzeniem) i przez to nie zaliczyłem testu widzenia przestrzennego. Dokladnie tylko tych kropek w teście muchy.

W teorii wedlug prawa nie nadaje się teraz do niczego bo większość prac jest wysokościowych, a ja składuje materiał do 3 metrów w górę. Przez te papiery według prawa zmniejsza to do 1.6m maks a to za mało.

W praktyce tak naprawdę używając zdrowego oka nie widzę u siebie żadnych zaburzeń ani inni ich nie widzą. Wszystko idzie sprawnie. Widzę zagrożenia dookoła. Mimo wszystko dostałem oświadczenie z medycyny pracy które wyklucza mnie z jakichs 70% zawodów. Chyba zostało tylko kopanie rowów do 1.6 metra. No nie rozumiem jak to jest bo test muchy czy te cyferki w kółkach zdawałem bez problemu. Prowadziłem pracę bez problemów. Bezpiecznie i widziałem właściwie wszystko co się dzieje w okół mnie. Nie mam problemów żeby podnieść kubek czy coś w tym stylu jak inni z tymi problemami. Łuk na prawko też zdawałem bez problem. Mimo wszystko teraz przez te głupie kropki w teście (bo większość widziałem, że są równe) będę musiał pewnie zmienić pracę albo #!$%@?ć na taśmie. Właściwie w polskim prawie wyklucza mniie to z większości zawodów. Ta stara rura która wymigiwała się od pracy z godzinnymi przerwami i #!$%@? się do ludzi co od kilku godzin siedzą na czczo przedłużała te badania chyba tylko na siłę (byle do 15). Czepiała się byle gówna każdego "byle tylko do końca zmiany". wciskała mi kity, że ja ledwo widzę, że trudności i pewnie nawet długopisu jej nie podam co jest #!$%@? nie prawdą bo właściwie prawe oko 100% zdrowe koryguje problem i nigdy nie miałem takich problemów z orientacja przestrzenną poza tym #!$%@? testem. Ehh #!$%@? kraj. Nie wiem teraz czy mogę sięgać po talerze bo szafka powyżej 1.6 metra. #anonimowemirkowyznaia #praca #medycyna #lekarz #jprdl

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6141141478e1fa000a3473f7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
WierzgającaFoka: Mój facet jest jednooczny i też ma zawsze problemy gdy musi uzyskać od lekarza przeciwskazania do pracy. Teoretycznie nie powinien pracować przy maszynach w ruchu, ale gdzie indziej może iść do pracy? Nawet kierowcą zawodowym nie może być. Praca umysłowa? Nie każdy ma odpowiednie wykształcenie. Poza tym do biura są setki chętnych i trzeba mieć dobre plecy.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua