Wpis z mikrobloga

@tindeRoman: @Zales360: @Luucky: @megastulejka: To jest strasznie przykre, zastanawiam się czy wy widzicie co robicie, co mówicie. Czy jesteście tego świadomi?
Potem jest "oo nie, jak ona może się śmiać z mojego wielkiego nosa/małego penisa/niskiego wzrostu/etc.?" A sami tak chamsko komentujecie czyjś wygląd. Macie prawo kierować się atrakcyjnością przy wyborze partnera, ale gdy ktoś wam tym poziomem atrakcyjności nie odpowiada, wypadałoby to po prostu kulturalnie przemilczeć.
@Luucky: @Zales360: @taktojes: Ależ mi w ogóle nie chodzi o cechy wyglądu w podziale na to na co ma się wpływ, a na co nie ma. Ja mam na myśli wszystkie te cechy - moim zdaniem żadnych z nich nie powinno się komentować. Ze mnie też śmiano się w podstawówce, zarówno z cech wyglądu, na które miałam wpływ, jak i tych, na które wpływu nie miałam, bo taka się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@flumpy_bread: żeby schudnąć trzeba roku, dwóch? Żeby wyprostować nos trzeba 3000 zł? A jak chrapiesz i masz krzywa przegrodę nosową, to na NFZ nawet ci zrobią, więc w sumie nie rozumiem czemu niby wpływu nie mamy na krzywy nos xD szybszy i skuteczniejszy, niż na nadwagę xD
@flumpy_bread: o, i kolejny komentarz o tym samym - dzielimy cechy na te które można wysmiewac i te, których nie można. Widać że się wykopu naczytaliscie, u każdego ta sama opinia, bo ktoś raz "mądrze" napisał coś takiego, jako wytłumaczenie, dlaczego jedno wysmiewanie jest gorsze od drugiego Xd